Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka z pekiem dmuchawcow

jest moze ktos z HR lub Kadr?

Polecane posty

Gość lilka z pekiem dmuchawcow

Potrzebuje rady w kwestii rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwszy raz w zyciu bede takowa przeprawadzac i bede oceniana przez dzial HR (gra toczy sie o awans ale nie na pozycje w kadrach). Na co zwrocic uwage? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowałem w hr
w tej branży liczy się SKUTECZNOŚĆ, nieomylność. metody sprawdzanie kandydatów są dowolne, najczęściej są to skróty zadań z jakimi zetknie się pracownik na stanowisku. podam ci kilka przykładów: - test z biegłości rozmów w języku angielskim - 10 minutowa rozmowa po angielsku ze słownictwem branżowym - test z projektowania maszyn - do rozwiązania daje się zadanie polegające na zaprojektowaniu podzespołu - test sprzedawcy - odgrywa się z kandydatem sytuację w której ma sprzedać jakiś produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiaj na praktyczne
zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekruter
rozmowy kwalifikacyjne dzielisz na pierwsze sito, które odsiewa tych którzy się nie nadają i drugie sito które wybiera najlepszych. w zależności na jakie stanowisko szukasz pracowników, przygotowujesz próbki zadań praktycznych związanych z zawodem i masz bardzo duże szanse znaleźć właściwe osoby. jeżeli szukasz osób myślących analitycznie to nie zapominaj że analiza analizie nie równa. inżynier nie zrobi analizy kont lepiej od doświadczonego księgowego itd. unikaj sprawdzania kandydata zadaniami teoretycznymi i zbyt abstrahującymi od jego zawodu. na koniec zostaje sprawdzenie jak kandydat spisze się zatrudniony w okresie próbnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekruter
zapomniałem ci napisać żebyś unikała zadań ogólnych z analizy, takich którymi chcesz testować księgowego i inżyniera. to się w praktyce nie sprawdza. na stanowiska specjalistyczne wymaga się przynajmniej dobrze wyrobionych nawyków analizy specjalistycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekruter
najprostsza droga do awansu to taka którą ja przeszedłem, daje doopy komu trzeba i ssam jaja dyrusiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka z pekiem dmuchawcow
dzieki, postawilam na zadnia praktyczne plus analiza umiejetnosci oparta na doswiadzceniach w bylej pracy, zobaczymy co mi powiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×