Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona nie zdradzająca

mój facet mnie rzucił bo ma paranoje :(

Polecane posty

Gość ona nie zdradzająca

Bylismy razem ponad rok, to ja sie w nim podkochiwałam a on długo opierał sie uczuciu. Przede mną miał 2 poważne dziewczyny- pierwsza zdradziła go chyba z każdym jego kumplem, druga mamiła go i oszukiwała, a na koniec dowiedział sie że jest z jego znajomym. Podczas naszego związku często był głupio zazdrosny i dużo czasu zajęło mi tłumaczenie że go nie zdradzam itd. Niedawno pojechaliśmy z jego znajomymi za miasto na pare dni, jeden jego kumpel troche do mnie "świrował". Poprosił żebym go ogoliła (na głowie oczywiście) co niezbyt chętnie zrobiłam. Potem poszlismy do sklepu i na piwo, w czasie kiedy mój facet spał. Jak wróciłam to był smiertelnie pbrażony, ledwo ze soba gadaliśmy do końca wyjazdu a potem powiedział mi że to koniec, bo napewno go zdradziłam. Kocham go ale mam dosyć jego paranoi. Gadamy ze sobą, on dzwoni, pyta co u mnie a potem znowu śpiewka że i tak go zdradzałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvcn
kaz mu isc do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie zdradzająca
też o tym myslałam. Czy któraś miała podobny problem z zazdrosnikiem- paranoikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghge4
daj sobie spokój. jak z nim zostaniesz, to będziesz mieć piekło i jak wyjdziesz do biedronki na 5 minut, to będzie cię wyzywał od dziwek i pytał z kim sie ruchałaś. to się z czasem tylko pogarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×