Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamitta

Wysokosc macierzyńskiego ile

Polecane posty

Gość Mamitta

Cześć Czytałam o macierzyńskim txn o wynagrodzeniu podczas tego urlopu Kazdy zawsze mówi ze wynosi 100% Tylko ze czytając na,ten temat artykuł napisane bylo ze kwota macierzynskiego to średnia z ostatnich 12 miesiecy, a także ze nie odprowadza sie wówczas składek na ubezp społeczne. Czy to prawda? Wolałabym nie teorie a praktyke jak wygladalo to u was ? Czy skoro nieeee odprowadza sie skladek i wynagrodzenie jest średnia moge liczyć na wyższa kwote niz dostaje miesiecznue. Zaznaczam ze pracuje w budxetowce, mam premie i nagrody ktore sa opodatkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo nim
a mialas opiekę nad dzieckiem za która dostalas zasiłek? tak, to dostaniesz tyle ile wtedy zarobilas w tym miesiącu. nie, to policza średnia z 12 miesięcy ostatniego roku pracy. oni sa cwani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybrałam mutsy evo
dostaniesz średnią z 12 miesięcy wlicza sie wszystko oprócz socjalnych spraw. Będzie troszkę wieksza niz bys dostawała wyplate własnie przez te składki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamitta
Aha to super ze srednia z 12 miesiecy wtedy będę miala wiecej niż normalne wynagrodzenie. Bo dolicza mi wszystkie dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×