Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madison007

Czy to szkodzi włosom?

Polecane posty

Hej kobietki! Używa któraś z Was może jedwabiu do włosów? Wiecie może czy jego używanie negatywnie wpływa na ich kondycję? Ja czegoś takiego nie zauważyłam, a jak wasze doświadczenia? Od 3 lat używam go dzień w dzień, na dodatek bardzo dużo ( około 8 kropel, gdzie jedna to norma ) Butelka 50 ml starcza mi na około 2 tygodnie.. POZDRAWIAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nostradamusek
następna idiotka a czemu używasz jedwabiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdoczę, idiotką jesteś Ty, skoro bezpodstawnie mnie tak określasz! Jazda mi stąd... Co za ludzie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy takie zcie
a jakiego używasz biosilku? Zaszkodzić pewnie nie zaszkodzi, chociaż niektóre dziewczyny mówią, że im wysusza po dłuższym stosowaniu. ale pomóc tez nie pomoze, bo to głównie silikony- mogą pomóc zabezpieczyć przed uszkodzeniami, ale tylko zamaskują prawdziwy wygląd włosów - także jeśli włoski są miękkie, błyszczace to tylko dlatego, że jest na nich powłoka silikonu. Zmyj szamponem z SLS np. barwa, potem myj szamponem bez silikonow i wtedy zobacz jak naprawdę wygladają twoje włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nostradamusek
no sorry ale powiesz po co sobie wlewasz na łeb tą dziwną substancje jak nie wiesz do czego służy :O fetysz czy nałóg?:D idiotka z ciebie na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola Kałów -.-
To prawda jedwab to sam silikon praktycznie, który oblepia włosy sprawiając, że wyglądają zdrowo..ale nie zawsze są zdrowe :) Jedwab stosowałabym jedynie na końcówki, by zabezpieczyć je przed uszkodzeniami. A tak po myciu to jakieś odżywki koniecznie bez silikonów, maski np. vax:) nafta kosmetyczna przed myciem lub olejek. Do tego ograniczyć lub wyeliminować prostowanie, kręcenie, suszenie i włosy będą piękne! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie używam go, bo moje naturalne włosy są bardzo suche i brzydko się układają.. używanie jedwabiu to w moim przypadku konieczność.. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×