Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość utriuyiutituio

Nie mogę o nim zapomnieć. Już jestem tym zmęczona

Polecane posty

Gość utriuyiutituio

Mam 21 lat, do tej pory miałam jednego faceta i jedną... znajomość. Z moim facetem jestem od stycznia, mieliśmy dwumiesięczną przerwę, znowu jesteśmy razem. Myślałam, że tego chcę, ale chyba chciałam tylko zapełnić pustkę po kim innym (zupełnie podświadomie). Tamtego poznałam chwilęprzed moim facetem. Pisaliśmy ze sobą dość regularnie (raz częściej, innym mniej, ale kontakt był raczej stały). Kiedy rozstałam sięz moim facetem spotkałam się kilkakrotnie z tamtym. Nie było seksu. Była wspólna impreza (nigdy nie czułam tego, co wtedy, kiedy na mnie patrzył), potem dwie wspólne noce (bez seksu), duuużo rozmów... z NIKIM nie rozumiałam się tak dobrze jak z nim, nigdy. Zakochałam sięnajpierw w nim, potem w jego wyglądzie - we wszystkim. Pierwszy raz w życiu coś takiego czułam. Niestety zniknął z mojego życia nagle. Miał jakieś niewyjaśnione sprawy z kobietą, i po prostu ją wybrał. To akurat rozumiem (choć poczułam siębardzo źle), ale zniknięcie bez słowa (mimo, że pytałam, czy tak zamierza) było dla mnie totalnym ciosem. Minął miesiąc a ja nie mogęzapomnieć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×