Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monster High

Monster High

Polecane posty

Gość Monster High

Monster Mania trwa wszędzie zapraszam wszystkie mamy Fanek Monster High , jesteśmy jedynym w Polsce sklepy oferującym tak szeroką ofertę Monster High w tym buty z Monster High nigdzie indziej ich nie kupicie woodentoys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monster High
Tylko dzisiaj przy wpisaniu w uwagach zamówienia jestem z kafe ;) rabat 2 % na wszystkie artykuły z Monster High. A przy dużych zamówieniach gratis magiczny ręczniczek z Monster High .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppoooo
uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppupppppppppuppppppppp
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppupppppppppuppppppp
upppppppppupppppppppuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusek1111
ja tam kupuje lali MH w Toys R Us! Był fajny zestaw przciony teraz do zrobienia własnego potwora, a poza tym jest sporo przecen na te lalki i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monster High
My nie sprzedajemy lalek a odzież i buty a butów nigdzie indziej w Polsce się nie dostanie tylko u Nas jesteśmy jedynym sklepem w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kominiareczka121
ja szukam tych lalek ale wolałabym je z bliska raczej zobaczyć najpierw:) a stacjonarnego sklepu nie macie z tą odzieża i butami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przymierzyć można w Trojmiesci
Przymierzyć można w Trojmiescie, ale dla dwygody klietów relizujemu wysyłki an ccala polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monster High
Ale my nie rozmawiamy o lalkach tylko ubraniach i butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kominiareczka121
lalki to wiem bo byłam i widziałam, poza ty jakieś torby itp. A w tym Trójmieście to poza butami i ciuchami może jakieś kubki, szmycze itp?? kapsle może? Puzzle jakieś?? :0 wszystko mnie interesuje związanego z MH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monster High
Wszystko można zamówić przez naszą stronę , mamy ponad 300 produktów z Monster High i codziennie ofertę zwiększamy http://woodentoys.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusek111
macie też inne gdzety - fajnie, ale jednak ja mam tak, że wolę cos najpierw zobaczyć więcej wole mojego sprawdzonego TRU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep stacjonarny jets bez sensu, bo czynsz podwyższa automatycznie ceny, Poz atym nie chodzi by dotzrec do klientów z lokalnego pcimia ale z całego świaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatuj7
to ja tylko dorzuce, że jest teraz promocja mattel i jak napszecie, same albo z dzieckiem, list na listdomikolaja.pl , kupicie lalke MH (no albo inna zabawke, ale tu jest akurat temat o MH) i zarejestrujecie paragon, to mozna wygrac worki z zabawkami albo alfe romeo!!!!!! :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×