Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luizjaneczka

pedagog dzieciecy

Polecane posty

Gość luizjaneczka

Witam czy jest moze na kafe jakis pedagog dzieciecy albo czy znacie jakas strone z darmowymi poradami pedagogicznymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martssss
Wiesz co, ja bym doradzała Sensorium i ich metodę Tomatisa. Na stronie http://tomatis.warszawa.pl jest dużo o samej metodzie i namiar do gabinetu. Udało się mi pomóc w moich relacjach z dzieckiem. Syn się mnie w ogóle nie słuchał, co się przekładało na problemy choćby przy jedzeniu, nauce, no właściwie na każdym poziomie. Teraz jest dużo lepiej, w końcu jakby jestem w stanie nawiązać z nim kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o zaburzenia zachowania to polecam " i wszystko jasne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wybrać się z dzieckiem do poradni pedagogicznej, niż szukać rozwiązania w Internecie. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej placówki to polecam wam poradnię psychologiczno-pedagogiczną www.provobis.com.pl Znajduje się ona w Starogardzie Gdańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaaa9

Jeśli mowa o pedagogach, mogę podrzucić namiar na bardzo przydatną stronę - https://epedagogika.pl/ . To świetny portal zarówno dla pedagogów jak i nauczycieli czy terapeutów. Można na niej znaleźć wiele ciekawych i przydatnych artykułów jak również skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Moim zdaniem stale należy poszerzać zasób swojej wiedzy, szczególnie w takich zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaaa9

Jeśli mowa o pedagogach, mogę podrzucić namiar na bardzo przydatną stronę - http://epedagogika.pl/ . To świetny portal zarówno dla pedagogów jak i nauczycieli czy terapeutów. Można na niej znaleźć wiele ciekawych i przydatnych artykułów jak również skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Moim zdaniem stale należy poszerzać zasób swojej wiedzy, szczególnie w takich zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie na terenie województwa pomorskiego to polecam wam wybrać się do poradni psychologiczno-pedagogicznej www.provobis.com.pl, która znajduje się w Starogardzie Gdańskim. Tam wasze dziecko otrzyma pomoc od doświadczonego pedagoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messa

ja mogę polecić szkolenie skierowane do pedagogów, nauczycieli oraz psychologów szkolnych dotyczące elementów  psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym. organizowane jest ono przez warszawskie Centrum CBT i składać się będzie łącznie z 5 bloków - 100 godzin dydaktycznych. pierwsze szkolenia rozpoczną się pod koniec listopada, ale już można się zapisywać. w razie czego zostawiam numer tel.: 22 428 44 26 , na stronie cbt.pl są też szczegółowe informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×