Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyle tego w sklepach

czy dam rade kupic dobre zelazko do 100zł?

Polecane posty

Gość tyle tego w sklepach

moje żelazko kupione na studenckie mieszkanie za zawrotną kwotę 20zł :-D w jakims supermarkecie po 8miu latach dokonało żywota. jakie wybrac do 100zł? macie jakies które mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle tego w sklepach
no nie wierzę..nikt nie ma porzadnego żelazka? czy moze porządne i 100żł nie ida w parze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
Ja mam żelazko kupione w Aldim, kosztowało 99 zł, ze stopą ceramiczną, 9 stopni temperatury, wyświetlacz, samo się wyłącza po dłuższej chwili nie używania, oczywiście funkcję pary też ma. Lepszego nigdy w rękach nie miałam. Teściowa używa takiego już jakieś 7 lat i jest zadowolona, tak samo jak i ja (a używam go codziennie lub co drugi dzień). I kosztuje śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle tego w sklepach
najlepiej dziękuję. a czy to jest jakiej firmy czy takie "no name" dostepne tylko w Aldim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie można znaleźć niezłe żelazko w tej cenie poszukaj po sklepach i porównywarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz w kauflandzie
widziałam w gazetce żelazko firmy Clatronic za 26,99 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
Nie wiem jaka to firma, te żelazka produkuje o ile dobrze pamiętam tefal, ale są sprzedawane pod inną marką. Dostępne chyba tylko w aldim, niestety nie na stałe tylko w ofertach artykułów przemysłowych, dawno ich nie było więc pewnie w najbliższym czasie znowu będą. Później mogę sprawdzić co to za marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady za 30zł to chyba nic fajnego ale ja widziałam ostatnio za 89 zł bardzo funkcjonalne żelazko aż sama byłam w szoku że można coś takiego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×