Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość USOSwebka

Polecane aukcje na allegro ;)

Polecane posty

Tylko dziś DARMOWA WYSYŁKA! Biżuteria do 12 zł! Zapraszam: allegro.pl/listing/user.php/run?p=2&us_id=25317616 Aby skorzystać z darmowej wysyłki wystarczy zamówić biżuterię na Allegro (podany link), podczas płatności wybrać ,,odbiór osobisty - 0 zł" i cieszyć się pięknymi błyskotkami, które do 5 dni do Was dotrą :) ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oyuoio
Wszystko za darmo www.free.amciu.com próbki, gadżety, katalogi i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na allegro sklep danvera duży wybór sukienek, niskie ceny, świetna jakość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep internetowy danvera.pl można tam kupić modne sukienki za bardzo małe pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka62
Polecam sklep użytkownika: allegro.pl/Shop.php/Show?id=27271834 Szybka przesyłka, towar zgodny z opisem, przystępna cena. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga678
Ja polecam szczerze z całego serca sprzedającego o nicku KreacjaPoznan, mają super ciuchy najlepszych marek, teraz niestety głównie męskie, ale może wrócą też do damskich ciuchów. Niektóre są nowe a niektóre używane, ale nie wiem skąd je biorą. Za to jakość sprawdziałam na sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam aukcje oraz internetowy outlet Modomio.pl gdzie można znaleźć wiele bardzo fajnych rzeczy w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wolę kupować na arena.pl...zakupy u nich to przyjemność! i za same zakupy zdobywa się punkty, które można wymieniać np. na akcje. świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie tyle aukcje ile dobry sklep internetowy, który mogę śmiało polecić to Ykra24.com gdzie często robię zakupy i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×