Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolinka6

Zdradziłam męza

Polecane posty

Gość __oo__
Szukaj wśród afroamerykanów, oni mają porządne sprzęty to i porządnie rżną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
A nie słyszałeś że nie wielkość tylko umiejętność ma znaczenie. A zresztą ja wolę naszych rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie dobry wibrator
prędzej da Ci orgazm niż facet,jest zawsze pod ręką,zawsze czysty,niczym się nie zarazisz,ani nie zajdziesz z nim w ciążę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
Mam ich mnóstwo.Dzieki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie dobry wibrator
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,
juz tyle razy pisałem i tyle jest na ten temat publikacji , a naród ciemny .....:) facet nie ma nic do kobiecego orgamu , kobieta to nie facet , u kobiety orgazm sie rodzi w głowie a nie jak u faceta na narzedziu płciowym :) uscislajac , jezeli nie masz orgamu to nie jest to wina twojego faceta , a tego ze sie nie auczyłas go osiagać , facet jego organ płciowy jak i cały on jest tylko narzedziem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,
wibrator - własnie , ale nie rolą jego są jego gabaryty , ale wyobraznia jaka pracuje podczas jego uzywania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,
podniecenie i ochota prowadzic moze do orgamu kobiety , ale choc by nie wiem jaki fiut jak i kochanek sprawny , jezeli kobieta nie ma ochoty i nie bedzie podniecona - to orgazmu nie bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
No więć dlatego napiałam że tu nie chodzi o wielkość. I wiem że to idzie z głowy i tu jest jeszcze większy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie w końcu
przejmować się takimi głupotami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,
czyli nie masz odpowiedniego podniecenia , ochoty jakis uraz z dziecinstwa , w podswiadomosci tkwi zapewne ze sex to zło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,
a jak jest po alkocholu , albo po tutaj ostroznie małej dawce narkotyku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
W podśświadomośći jest to że mój mąż był jedyny dopóki go nie zdradziłam i myślałam zawsze podczas sexu że i tak nie dojde bo nigdy nie dochodzę i próbowałam wkrecać sobie wszystko i nic. I tak się z nim rozejdę więc to nie ma już znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
matacz Widzę że jarzysz temat. Po tym jest zawsze zajebiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfasdfasdfgasgdasdf
czyli macie jeszcze inne problemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T.O.M.E.K..
czyli macie jeszcze inne problemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,
tak to jest , ze jedne kobiety mają orgazmy na zawołanie , inne musza sie natrudzic , jeszcze inne maja nawet multiorgazmy , a jeszcze inne mają orgazm połaczony z ejakulacją - to jest dopiero odjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
Takie jak w każdym małżeństwie ale to nie dlatego tylko dlatego że go zdradziłam.Już go skrzywdziłam i nie będę go oszukiwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,
nie w kazdym małzenstwie jest jak domniewasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
Ale ja przeżyłam zajebiste orgazmy tylko szkoda że pod wpływem.Tak też się nie da non toper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T.O.M.E.K..
Moja partnerka tez mnie zdradzila i mi powiedziala (no a mamy problemy w lozku). I w sumie ja rozumie. Ale teraz po 3 miesiacach zaczyna sie wszystko psuc, coraz czesciej sie klocimy...a jestesmy ze soba juz pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,
no ...czyli problem leży w psychice a nie w facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
Bo po zdradzie nigdy już tak nie jest jak przed.Dlatego ja sobie nawet nie wyobrażam dalej razem być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,
bzdury wypisujecie i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
matacz Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada jest w dzisiejszych czasach normalnością. Trzeba szanować związek i dużo rozmawiać by do niej nie doszło. Jak partner(ka) mówi co nas boli to powinniśmy ich słuchać i wspólnie problem rozwiązywać. Jeżeli tego nie robimy to zaczynają sie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
Wszystko się zgadza ale czasami to nie wystarcza.Powiem tak bardziej mnie wkurza w tym wszystkim to że on mnie przeleciał a niż samo to że zdradziłam.To jakieś wszystko popieprzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kochać się z kobietą trzeba umieć. bzykanko to nie wszystko. Kobieta powinna się czuć dobrze przed jak i po seksie. Ruchnąć i zostawić każdy głupek potrafi. Tu trzeba tak działać by kobieta chciała jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolinka6 , chcesz to odejdź od faceta, jednak nie mów mo że go zdradziłaś. NIGDY NIE MÓW TEGO FACETOWI. Zrobiłaś coś co teraz żałujesz. OK. Przemyśl teraz to czy warto mówić mężowi. Czas wyleczy rany. Będziesz miała tajemnicę. Cieszę się że to zrobiłaś bo inaczej męczyłabyś się z tym do końca życia. Czy załowałabyś decyzji o zdradzie jak byś miała mega orgazmy z kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka6
I trafiłeś chyba w sedno.To mi nie daje spokoju,właśnie to że zdradziłam i tak jakby na darmo.To jest głupie ale tak to odczuwam.Może gdyby z nim było supeer to miałabym inne myślenie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×