Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterejpancerniipies

Drogie Panie, mam do Was pytanie.

Polecane posty

Gość czterejpancerniipies

Moje pytanie brzmi: dlaczego tak trudno spotkać kobietę, z którą można by było porozmawiać o wszystkim? Dlaczego współczesne kobiety tak bardzo dbają o swoje ciała, a nie potrafią zadbać o dusze? Dlaczego szczupła sylwetka i zrobiona buzia liczą się bardziej niż dobre serce i życiowa inteligencja? Mój typ kobiety: inteligentna, wykształcone, dobra, miła, serdeczna, znająca swoją wartość, otwarta na świat i na ludzi. Wygląd: wolę okrągłe kobiety (granica kończy się, kiedy dziewczyna przestaje się mieścić w drzwiach), długie i naturalne włosy, ładny uśmiech. Gdzie jesteście? Gdzie się ukrywacie? Od razu mówię, że nie szukam dziewczyny na forum, a robię tylko wizję środowiskową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakalaka11
he he tacy faceci jak ty to zadkosc :) Ja zawsze musialam szukac facetow starszych ode mnie ktorzy nie szukaja "lasencji imprezowej" bo to nie moj styl, z moim partnerem rozawiamy na wszytskie tematy i jestesmy dla siebie najlepszymi przyjaciolmi, lubimy ogladac razem filmy akcji popijajac piwo :) potrenowac razem :) :) on juz pracuje ja robie doktorat, nie maluje sie nie jestem jakos strasznie gruba ale nei ejstem tez szcupla mam 155 i waze 61kg :p :p nie maluje sie lubie luzny styl ubierania :) :) nie kazdy 20 plus chcialby miec taka dziewczyne bo nie mozna nia szpanowac przy kumplach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famfarrra
Jest was czterech (i pies) wiec możecie sami sobie pogadac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak trudno spotkać kobietę, z którą można by było porozmawiać o wszystkim? Dlaczego współczesne kobiety tak bardzo dbają o swoje ciała, a nie potrafią zadbać o dusze? Dlaczego szczupła sylwetka i zrobiona buzia liczą się bardziej niż dobre serce i życiowa inteligencja?' oh ah oh ah... brzmisz jak Coehlo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Ci cos powiem---
Spelniam te wymogi i co ? no oprocz wyksztalcenia. Facet mnie wyruchal izostawil :D aha no w sumie jeszcze polecial na moja kolezanke :) ktora plnia wszystki Twoje wymogi oprocz szanowania siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąkzłośnik
czemu piszesz "wyruchał", to słowo jest wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka ankka
migotka - to jakaś plaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Ci cos powiem---
Bo faceci 'ruchaja'... to nie jest kochanie sie ani nic w dobrym tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, bo ty jeszcze oczekujesz bycia miłym, przyjaznym, otwartym i innych takich bzdetów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka ankka
migotka - no raczej - piona. do Autora - jęcz więcej to szybciej spotkasz fajną dziewczynę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka ankka
zaraz zerknę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka ankka
migotka - tam wszystko panta rhei, tylko za wolno dla mnie abym sie w tym odnalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiesz autorze ?
Okragla i usmiechnieta to raczej nie idzie w parze , trudno nie miec kompleksow imiec poczucie wlasnej wartosci jak wszyscy wkolo preferuja szczupla sylwetke i zrobiona buzie . Malo jest facetow ,ktorzy potrafia dostrzec dobre serce zza dodatkowcych kilogramow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematuuuuu
dlaczego uważacie, że jęczę i użalam się nad sobą? nie szukam dziewczyny na siłę i nie mam ciśnienia. po prostu zastanawiam się, czy kiedykolwiek znajdę dziewczynę wartą uwagi. czytając wypowiedzi na tym forum, mogę stwierdzić, że większość z Was jest: wulgarna, złośliwa, nietolerancyjna, niewyżyta i ogólnie "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają//
Ludziom brakuje delikatności, nie tylko na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawie mówicie
W sumie to chyba spełniam wymagania autora (chyba). Niestety takich facetów jest mało, większośc woli miec "fajną laskę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematuuuuu
myślę, że nie mam jakichś szczególnych wymagań. na "fajne laski" nawet nie patrzę, bo wolę dojrzałą i normalną kobietę, która będzie moją wizytówką i nie zapadnę się pod ziemię, kiedy wydobędzie z siebie jakiś dźwięk. powiedz, poprzedniczko, gdzie szukać takich normalnych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze ja też bym mogła spełnić twoje wymogi... ale sama tez nikogo nie znlazłam dla siebie, choć wcale nie jestem wymagajaca, moze poprostu nie ma tez takich meżczyzn ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawie mówicie
sama nie wiem. Może na kafe zdarzy się jakiś cud? :) ale takie dziewczyny raczej nie kleją się do facetów i nie przybiegną słuchając jakiejś głupiej gadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematuuuuu
ja na kafe nikogo nie szukam. raczej zbieram opinie i robię rekonesans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiesz autorze ?
Jak widzisz pare kobiet sie jednak znalazlo i to w ciagu jednej doby , wiec nie jest tak zle jak pisales . Jak nie podasz maila to sie nie przekonasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematuuuuu
nie bawię się w internetowe znajomości. każda może sobie napisać, że jest taka a nie inna. koniec końców każda kobieta myśli, że jest wyjątkowa. w praktyce to wygląda zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawie mówicie
Wiadomo, że jest inaczej... Ale mnie już w ogóle zaintrygowało to, że nie szukasz dziewczyny takiej jak większośc, jak oklepany schemat. Ile masz lat jeśli można zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tematuuuuu
24 lata. myślę, że moje poglądy wcale nie są aż tak odosobnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawie mówicie
inteligentna, wykształcone, dobra, miła, serdeczna, znająca swoją wartość, otwarta na świat i na ludzi. no tak, chyba każdy facet chce miec taką dziewczynę. Ale... Wybierają takie, które się gziły z kim popadnie.... Wy faceci też dużo obiecujecie, a potem się okazuje jak jest naprawdę... To jest temat rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×