Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mowek.

znielubilem sex bo za wczesnie koncze

Polecane posty

Gość mowek.

powaznie, w tej chwili wole zrobic sobie samemu dobrze niz uprawiac sex, ktory mam obecnie praktycznie na zawolanie, a wszystko przez to ze za wczesnie koncze i jest duzy niedosyt po sexie.. partnerka zawiedziona a ja smutny , bez sensu, nie sprawia to mi zadnej przyjemnosci bo ppdczas, mysle tylko o tym aby jeszcze nie dojsc, wiec zamiast przyjemnosci jest stres. wole sobie sam konia zwalic obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle włosów co baba na hormona
Znajdź jej kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz racje bo
moj facet jak pieprzyl mnie pierwszy raz (ja bylam dziewica a on prawikiem) to doszedl po 5 ruchach...:O Ciesze sie ze mnie rzucil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowek.
po jakis 15 minutach moge 2x, ale zazwyczaj nie mam na to ochoty juz.. po drugie tez zbyt dlugo nie bede bzykal, zreszta to juz meczace jest nie lubie sexu obecnie, smutne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emeryk44
@mowek >>> to poczekaj nie 15 minut, ale godzinę lub dwie - wtedy powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowek.
emeryk,,,,,, bedzie podobnie, a pannie tez juz nie chce sie kolejny raz przechodzic przez 'takie cos'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po jakis 15 minutach moge 2x, ale zazwyczaj nie mam na to ochoty juz.." No, z takim podejściem do seksu to chyba rzeczywiście ci tylko trzepanie zostało... :O Probowales coś z tym zrobić, czy tylko narzekaac potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem ale uwielbiam seks :classic_cool: bo moge czerpac samą ptrzyjemnośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jeszcze nie :( Ale póki co, to pożycze ci swojego :classic_cool: nawet specjalnie baterie wymienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×