Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lNDKLNld

Piękne,klasyczne sukienki wizytowe.....gdzie szukac

Polecane posty

Gość lNDKLNld

ciezko jest znalezc naprawde piekna sukienke klasyczna wizotowa zeby dech zapierala, teraz wiekszosc jest dla mlodziezy, marze o jednokolorowej, 3/4 rekaw albo dlugi, do kolana nie krotsza, zeby powalal prostotą, jeden kolor zadnych zbednych dodatkow swiecidelek i innych kolorowych nadrukow, falbanek tez nie, czy ktos wie gdzie moge znalezc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karapara
twojesukienki.pl zdecydowanie najlepszy sklep z sukienkami. Szukałam sukienki na wesele koleżanki, przeszłam gallerie, przeszukałam sklepy internetowe i dopiero tam znalazłam super sukienkę, która leżała idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labadabada
zalezy w jakiej cenie szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam świetny sklep z sukienkami danvera.pl duży wybór, rewelacyjne ceny, świetna jakość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep internetowy danvera.pl można tam kupić modne sukienki za bardzo małe pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Silesii jest pełno sklepów powinnaś coś znaleźć ;) Swoją drogą to racja, teraz trudno znaleźć coś odpowiedniego na specjalną okazję, a jeśli się już coś znajdzie to kosztuje to tyle, że głowa boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyeryy
mam jedną jedyną sukienkę wizytową jest prosta, elegancka, klasyczna. Kupiłam ja przypadkiem. Jakoś tak przymierzyłam i była jak na mnie szyta wiec kupiła pomimo że kosztowała 269 zł!!! no ale mam jedną:( mam jeszcze w szafie taką niby elegancką ale mam ją chyba od 2007 roku i nie wygląda za modnie:| ma wielkie kwiaty, kokardę pod biustem i jest se śliskiego materiału:| myślę że czas na nią bo chyba bym nie za fajnie wyglądała jak stara maleńka :| i tym oto sposobem mam jedną wizytowo-weselną kieckę:( dobrze że raz na rok nadarza się okazje ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka8345
Szukać należy przede wszystkim w dobrych sklepach internetowych,w szczególnośc***olecam tutaj http://www.fabrik.sklep.pl/ warto im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKinga
Najczęściej trafiam na coś w moim stylu w annopolis.com.pl, a obsługa tam jest miła i mailowo albo telefonicznie podają mi dodatkowe wymiary jeśli nie jestem pewna czy będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pretty girl, orsay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, na danvera jest z******ty wybór :O chyba kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fabrik.sklep :D czy bluza dresowa to zamiennik klasycznej sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponowałabym raczej kupić kilka spódnic i bluzek i mieszać ze sobą, praktyczniej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nukka
odkryłam Złote Wyprzedaże i tam widziałam kilka eleganckich sukienek ,idealne na sylwester i to w świetnej cenie . Ja kupiłam za 120 zł w promocji ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paminka
Wizytowe ciuszki lubię kupować w sklepie blumore.pl. Maja tam duży wybór ubranek dla chłopca i dziewczynki na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ten link wyżej, śliczne sukienki na przyjęcia, wesela a także komunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na asosie (asos.com). Mają bardzo fajne, klasyczne kiecki. Nie ma problemów ze zwrotem (raz musiałam zwrócić, bo okazało się, że rozmiar jednak zawyżony sporo). Mam z 5-6 kiecek z asosa i ze wszystkich jestem turbozadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj poszukać tutaj: http://ubranet.pl/ nie wiem dokładnie, jakiej sukienki szukasz, ale mają duży wybór i niedrogo. A do tego ubranka są naprawdę dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnych sukni wizytowych jest naprawdę całe mnóstwo, po prostu zerknijcie - http://navona.pl/Suknie_wizytowe Sztuką jest tylko dopasowanie odpowiedniej pod figurę jaką się posiada, a to już wcale takie proste nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×