Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiła i mogiłAAAAA

Muszę się Wam wyżalić

Polecane posty

Gość kiła i mogiłAAAAA

mam przyrodnią siostrę - córka taty z pozamałżeńskiego łoża, ale urodziła się 3 lata przed ślubem moich rodziców jest starsza ode mnie 4 lata tata wyrzucił ją z domu... w wieku 20 lat zaszła w ciążę wiem wiem - parodia... mimo usilnych starań mamy i reszty rodziny na początku nie mogła wrócić do domu, potem nie chciała rzecz działa się w 2005 r. mieszkała w domu samotnej matki, urodziła synka, kilka miesięcy po narodzinach wyjechała do Niemiec w 2005r. w czerwcu 2006r. wiem że była w Sydney - na początku moja mama -wysyłała pieniądze jej, prosiła by wróciła gdy była w Niemczech w owym 2006 r. gdy słuch za nią zaginął do akcji włączył się PCK i Międzynarodowe Biuro poszukiwań - ustalili że mieszka w okolicach Sydney, ona i dziecko mają się świetnie i nie chce utrzymywać kontaktów z rodziną - z nami Następnie mieszkała kolejno w Paryżu, - przełomowy moment w 2009 widziałyśmy się w końcu ja, mama ona i mój siostrzeniec teraz nie wiem czy mieszka w Rio co robi, czym się zajmuje i czy planuje zostać tam na stałe - twierdzi że jest obywatelem swiata brzmi jak z dobrego filmu i wiecie zazroszczę jej wewnętrznej siły skąd ona ma pieniądze - gdzie pracuję, czym się zajmuje ja pracuje w pocie czoła, 2 kierunki i najdalej byłam w owym Paryżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiła i mogiłAAAAA
:( smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×