Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamba444

test ciazowy

Polecane posty

czy po 2 miesiącach test ciążowy da stuprocentową gwarancję,jeżeli wyszedł negatywny? p.s a brzuch nadal rosnie i brak okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba bubba
nie ma sie brzucha w 2 miesiacu ciazy. Wybierz sie do lekarza lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba bubba
malutki. Sama jestem w 11 tc i tylko torszke mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba bubba
nie wiem. Mojej kolezance wychodzily negatywne caly czas. Idz do lekarza albo zrob test krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz miec wzdecia spowodowane brakiem okresu,idz do laboratorium i zrob sobie badanie krwi beta hcg wtedy bedziesz miala 100% pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy po 2 ,czy 3 mscach po wspolzyciu raczej sie nie mylą... chociaz to zalezy czy robilas z porannego moczu to wazne ale raczej jakbys byla w ciazy to by wykazal ,ze jestes czyli wyszedl pozytywny po tak dlugim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sens w tym,ze stosunku jako takiego nie bylo, byl tzw. peeting. ocieralismy o siebie swoje narzady. mialam dwa razy miesiaczke od tamtej pory,ale teraz caly czas czuje sie jak bym byla w ciazy i nie wiem czy to moja psychika czy co. bylo to w dni plodne,jednak mielismy na sobie bielizne i byl tylko peeting. mialam po tym miesiaczke 2 razy,a teraz nie widac. zrobilam test ciazowy tydzin temu-negatywny. brzuhc sie zaokragla. co mam myslec? jestem nastolatka.to schizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba bubba
czyli w ciazy nie jestes :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mialas miesiaczke to nie jestes w ciazy ...chyba ze to byly lekkie plamienia ciazowe...a nie miesiaczka,takie plamienia sie w ciazy zdarzaja i sa odbierane za miesiaczke,zrob sobie badanie krwi kosztuje okolo 25 zl i bedziesz wiedziala na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnosc jest na 100%? bo juz naprawde glupieje. mam jakies schizy chyba. moze sobie wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba bubba
na 100% w ciazy nie jestes. Plemniki nie potrafia latac. Ale do lekarza idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azu
o mamo, nadal schizujesz? Nie rób bety bo i tak sobie wkręcisz że się myli a ty w ciąży jesteś. No jesteś ale w urojonej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schizy przeszly na tydzien, po tym jak zrobilam test i wyszedl negatywny.jednak dzisiaj znowu wrocily ze wzgledu na brak okresu i strasznie duzy i zaokraglony brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba bubba
jak to kuzwa dlaczego masz isc? Zeby cie zbadal i zdiagnozowal dlaczego nie masz okresu. Mysl troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×