Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość samanta mamba -
22:52 [zgłoś do usunięcia] Argen Ja nie mam bajeru. ­ pierdzielisz, każden ma jak się postara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
masz, masz na pewno jakby doszło do jakichś gier słownych o zabarwieniu erotycznym to byś sobie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym. Uznałbym że żarty sobie ze mnie robi i bym ją strzelił 2 razy w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - dlaczego na idiotę? może nie wiesz ale kobiety uwielbiają takie słodkie słówka, lubią być adorowane, lubią te wszystkie podteksty - ale nie jakieś obleśne czy burackie tylko z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubią tylko od facetów którzy im się podobają. od takich którzy im się nie podobają to nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
kobiety lubią od wszystkich komplementy, wtedy nie liczy się przystojność czy cokolwiek, to po prostu łechta ich ego, zaufajcie mi, wiem co piszę, w końcu jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy w jakich okolicznościach. gdy ten komplement ma być "otwarciem" jakiejś "bliższej znajomości", "czegoś więcej" to lubią je tylko od facetów którzy im się podobają. natomiast faktycznie, jak wiedzą że prawik (w znaczeniu - nieatrakcyjny facet) "zna swoje miejsce" i ten komplement nie będzie preludium do jakichkolwiek akcji z jego strony to się ucieszą. dlatego mnie lubią wszystkie zajęte panny moich kolegów czy rodziny. wiedzą że nigdy nie zacznę ich podrywać i świetnie się dogadujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baju baju będziesz w raju. Wiadomo możesz powiedzieć jej coś miłego ale co z tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - nieprawda, znam wielu szpetnych facetów ale mają gadane, są sympatyczni, mili no tacy do rany przyłóż, a laski mają takie, że głowa mała. po prostu potrafią wykorzystać swój WEWNĘTRZNY urok, bo zewnętrznego trochę im brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po raz kolejny mamy do czynienia z tym samym nieporozumieniem. ci faceci o których piszesz podobają się kobietom więc o co ci chodzi? ja nigdzie nie napisałem że mają być piękni tylko co najwyżej atrakcyjni a to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
nieatrakcyjny = szpetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
cream - to może są kryteria faceta, on to faktycznie może sobie dobierać kobietę tylko po urodzie i nic więcej. oczywiście nie wszyscy tacy są. ale kobiety na dłuższą metę nie pociągną długo z "ładną buzią" bez krzty inteligencji, bo wszystko będzie na jej głowie, no przecież idiota nie załatwi nic w urzędzie, nie ogarnie spraw związany z przyszłością tego związku, on będzie zbyt tępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd to pierwsze wrazenie , jak sie spodobasz to obojętnie co sie powie laska zareaguje pozytywnie a jak sie nie spodobasz to bedzie miała faceta w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Samotnik - a Ty drugi chłopczyk tonący w kompleksach, a na innym topiku przeczytałam, że masz włoskie korzenie i taką też urodę, sam pisałeś, że wyglądasz jak stefano terazzino z TzG, to czego jeszcze chcesz????? chłopak jak malowanie, a ty jęczysz na kafe, oj oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Samotnik - ale mogłoby być różowiutko, po prostu dałeś się zapędzić w kozi róg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - bo często owe "nie mam powodzenia" wiąże się ze zbyt wielkimi wymaganiami względem kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty skąd wiesz z czym to się "często" wiąże? jakieś badania prowadziłaś? zobacz ile jest nawet na kafe lasek które opisują facetów którzy próbują je podrywać a one kompletnie nie są zainteresowane i tylko je to irytuje? to o nas jest. ci faceci to nie są jacyś kosmici. to są tacy jak ja tylko zanim zrozumiałem że nie ma co próbować walić głową w mur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony są panny które płaczą, tęsknią i wzdychają za jakimiś którzy ich nie chcą. ale to są zupełnie inni panowie i to jest właśnie ta różnica między atrakcyjnym i nieatrakcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - jeśli ktoś podbija do dziewczyny i robi to nieporadnie to taki "podryw" faktycznie może męczyć dziewczynę, ale dlatego stale to piszę - trzeba próbować i się nie poddawać, jak nie ta to inna, nie ma co się załamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak nie ta to inna, nie ma co się załamywać." albo żadna. faktycznie nie ma się co załamywać ale trzeba, jak na rozumnego człowieka przystało, potrafić wyciągnąć wnioski ze swoich doświadczeń. w końcu od tego jesteśmy "ludzie rozumni" żebyśmy potrafili się uczyć. to zdaje się albert einstein powiedział że objawem szaleństwa jest powtarzanie tych samych działań i oczekiwanie innych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka ze większosc kobiet za duzo wymaga od facetów . obiektywnie na swiecie jest najwięcej przeciętniakow więc przeciętny koles nie powinien miec problemu w poszukaniu przeciętnej panny. i tu pojawia sie problem bo przecietna panna chce przystojniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×