Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość samanta mamba -
Samotnik - masz włoskie korzenie, wyglądasz jak stefano, popracuj jeszcze nad sobą, dopieszcz swój wygląd, stylizuj się na terrazzino, no i przede wszystkim więcej śmiałości do dziewczyn! ja naprawdę nie rozumiem jak można się nikomu nie podobać, zwłaszcza jak się ma takie atuty jak Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
*dopieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Argen - bo z góry zakładałeś porażkę, a to trzeba latać za dziewczyną, komplementować" ­ Jak ta ciota - na rzęsach stawać aby królewna raczyła uwagę zwrócić. Inny przyjdzie, coś tam powie, wzrokiem zmierzy, na tyłek się pogapi a ona cała jego. Dalej frajerzy; rzućcie wszystko i latajcie za takimi blacharami jak mamba bo im poczucie wartości spada a nowa torebka i buty trochę kosztują. Na pewno dużo ugracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdhaskf
Nawet te mniej atrakcyjne też chcą żeby za nimi latać i stawać na tych rzęsach... Co innego jak przyjdzie jakiś koleś (wiadomo jaki) walnie parę tekstów a dziewczyna już się rozpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Cream dalej o tych bearsach... Niektóre rzeczy na świecie się nie zmieniają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k,hgl
Jak wyglądasz jak Paździoch to nie ma się co dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nigdy nie startowałem do ładnych jak już do średnich. Po raz kolejny napiszę wszystko się rozbija o wygląd. Można latać za dziewczynami ale będąc nie atrakcyjnym fizycznie efekt mizerny. Chyba że się chce mieć sporo "koleżanek" to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Babom wystarczy, że facet będzie za nimi latał i tylko całą brudną robotę odwalał.a one tylko łaskawie wybiorą. Zero działania z waszej strony. Tylko działacie wtedy, jak trzeba nogi rozłożyć. Same do faceta nie podejdziecie, bo jak to tak? No nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak, ale jak wpierw pozna tę osobę, a nie skreśla całą płeć, bo parę kobiet go odrzuciło." właśnie chodzi o to że nie mam ochoty żadnej poznawać co zresztą świetnie się składa bo i panny nie mają ochoty poznawać mnie. wszyscy są zadowoleni i jest to sytuacja o niebo lepsza niż taka że ja mam ochotę a one nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velkjjasssssa
prawiki od 25 lat wzwyz nadaja sie tylko do sterylizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma- może jakaś chce, skąd wiesz jak skreślasz każdą babeczkę, naprawdę dziwne, że piszesz jakieś rzeczy o zakładaniu rodziny, a sam - zero inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Darker - przez stulecia kobiety były zdobywane przez mężczyzn, były walki, pojedynki o rękę wybranki, także nadskakiwanie, staranie się o względy niewiasty są jak najbardziej sprawą naturalną, a nie oznaką ciotowatości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
witaj Argen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Ale farmazony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' 21:25 [zgłoś do usunięcia]samanta mamba - Darker - przez stulecia kobiety były zdobywane przez mężczyzn, były walki, pojedynki o rękę wybranki, także nadskakiwanie, staranie się o względy niewiasty są jak najbardziej sprawą naturalną, a nie oznaką ciotowatości." Ale brednie. WALKI były przede wszystkim o interesy, pojedynki o HONOR. To są właśnie skutki czytania harlekinów i innych bredni . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Ave_Dave - nieprawda, czy to dziwne, że prawdziwy samiec widząc innych adoratorów chce ich przepędzić od kobiety która mu wpadła w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Mamba - Ty musisz się tutaj dobrze bawić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
IMO - nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Złośnica. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - no bo to logiczne, że nie wyrwie sobie każdej, ale starać się można w każdym wieku, nie trzeba odpuszczać, to głupie, później fajne okazje uciekają sprzed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie ucieka. jak się jest prawikiem do trzydziestki to znaczy że nie ma się do tego sportu predyspozycji i lepiej dać sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Tutaj zacytuję Kapsla, bo prawi dobrze, a innych cytatów szukać mi się nie chciało. :D kapselko 9864277@tlen.pl'; "(...)Po raz kolejny napiszę wszystko się rozbija o wygląd. Można latać za dziewczynami ale będąc nie atrakcyjnym fizycznie efekt mizerny. Chyba że się chce mieć sporo "koleżanek" to tak."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma- co to za śmieszna granica do trzydziestki? teraz to jest normalne, że ludzie się łączą w pary koło 30stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
IMO- rozumiem, że skoro wybrałeś akurat ten fragment spośród bagatela 8 stron, to zaliczasz się do nieatrakcyjnych? :) oczywiście mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd jest najwazniejszy , potem kasa a charakter na końcu , a co do podrywu to jestem pewien ze większosc prawików z kafe gdyby chciało to by panny mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie zgodzę. wygląd to nie wszystko. liczą się też różne inne rzeczy. pozycja społeczna, kasa, jakieś cechy charakteru. to wszystko tworzy mniej lub bardziej atrakcyjny całokształt. w moim wypadku akurat tworzy całokształt tak nieatrakcyjny że jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Musiałbym wkleić połowę tematu, droga Mambo. A na Twe przypuszczenia nie odpowiem, bo się Wam jeszcze tutaj rozkleję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×