Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość jkjdkadkj
oferma jest stracony , :) aele może akurat ktoś skorzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
najczęściej osoby które nie mająnikkogo bliskiego wogołe mają problemy z poznawaniem innych osób , poza pracą nie znają nikogo , osoby społecznie nieprzystosowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma może żyć pełnią życia, nie mając przy sobie dziamgającej i starzejącej się żony po 30stce oraz zbuntowanych nastolatków. jest szczęściarzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
argen ty wogóle wychodzisz z błędnego mniemania , że dziewczyny trzeba podrywać i bajerować, nic podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
argen zapomnij ,że dziewczyny oceniają cię na podstawie tego co mówissz , zapomnij , o wiele ważniejsze jest jak to mówisz ,ćzy jesteś wyluzowany , spontaniczny , nie spinasz się itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można też iść na kurs PUA do feniksa z wadą wymowy, żeby nauczyć się tak seksownie jąkać jak on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem wam, że pierwsza randka w późniejszym wieku to MASAKRA. ­ gdyby nie to, że mój facet przyjechał wtedy na cały weekend z daleka, to bym chyba zwiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
argen - dokładnie tak jak pisze "jkjdkadkj" bądź sobą, nie spinaj się, na luzie rozmawiaj z dziewczyną, niech ona odczuje, że Ci nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
po cholerę pua nie lepiej iśc na pewniaka , u dziewczyn na szczęscie tak jest , że nigdy nie wiadomo , jakie im się spodoba , możesz np przypominać jej ojca albo nauczycilea , albo chłopaka w którym pierwszy raz siękochała , nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
a gddzie ty poznawałeś te laski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy przedtem nie chodziłam na randki, najwyżej jakieś spotkania z kumplami. jak potem się okazywało, że ten czy ów coś do mnie miał. no to jakoś się wykręcałam od następnych spotkań i spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
nie zależy to się tak mówi , ppo prostu straciłęś motywację , gdybyś wiedział ile fajnych lasek ma na ciebie oko :) wystarczy siętego nauczyć , widzieć jak dziewczyna siezachowuje kiedy się jej podobasz , ona nigdy tego wprost nie powie , raczej spuści wzrok , będzie nerwowo sięzachowywać , kontrolować swoje ruchy itp , podobnie ,wystarczy dyskretnie to obserwować , po pewnym czaie będziesz oczy miał jak radary od razu bbędziez widzieć kto zawiesiłna ciebie oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najgorzej to się poddać!" 132 no co ja ci mam odpowiedzieć jak ty wygłaszasz takie brednie nie mając pojęcia o sprawie. mi było zdecydowanie gorzej gdy nieudolnie próbowałem umawiać się z laskami i byłem spławiany. nie jestem idiotą i doskonale widziałem jak te moje usiłowania są żałosne i nie raz mówiłem sobie w duchu "po co ty człowieku robisz z siebie pośmiewisko?". teraz już nie robię i moje życie zdecydowanie na tym zyskało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od razu bbędziez widzieć kto zawiesiłna ciebie oko" 123 ale to nie jest żadna magiczna sztuka i nie trzeba być geniuszem żeby to widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
ofrma tu wogóle nie masz motywacji , , jak ja bym przyszedł do pracuy i miał kopać i robił to w posób żałosny to też by mnie pogonili :) z podrywaniem jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
ja jak byłem młody to pamietam podrywała mnie śliczna laska , tylko ,że ja nie miałem pojęcia o co jej chodzi , robiła to nienachalnie teraz to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak ja bym przyszedł do pracuy i miał kopać i robił to w posób żałosny to też by mnie pogonili " 123 no i wskazane było by szukać zatrudnienia w innej branży skoro w tej sobie nie dajesz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
jak to co ? seks , seks seks , jeszcze wiecej seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
mylisz się , poderwać, dla dziewczyny to coś innego niż dla faceta one to robią tak , że 90 procent facetów siętego nie domyśli ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
dam ci przykłąd, jesli widzisz dwie laski które patrzyły na ciebie, coś szepczą i śię śmieją to co to oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mylisz się , poderwać, dla dziewczyny to coś innego niż dla faceta one to robią tak , że 90 procent facetów siętego nie domyśli " ­ bzdura na resorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dam ci przykłąd, jesli widzisz dwie laski które patrzyły na ciebie, coś szepczą i śię śmieją to co to oznacza " ­ osoby z odrobiną kultury tak się nie zachowują. to oznacza, że nie mają krzty wyczucia i szkoda czasu na takie. jutro tego typu panna opowie całej grupie znajomych, że masz małego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
no widzisz , a to wręcz przeciwnie , to znaczy ,że zwróciłeś ich zainteresowaanie , ale je olałeś więc one ciebie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
argen a zdarzyło ci się kiedyś złapać spojrzenie dziewczyny i nie odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no widzisz , a to wręcz przeciwnie , to znaczy ,że zwróciłeś ich zainteresowaanie" ­ owszem, wzbudziłeś zainteresowanie, bo może masz jedno oko albo fryzurę a la garnek. jestem kobietą i nigdy nie chichotałam z koleżanką spoglądając na faceta. ­ ty w gimnazjum jesteś czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
żąb na szczęscie jesteś niereprezentatywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkadkj
muszę iśc . innym razem was uświadomię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen - cieszy mnie, że moja lista jest tak kompletna :P właśnie ostatnio z perspektywy uświadamiam sobie, że całkiem sporo tych kolesi olałam. ale nie chciałam, naprawdę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsmsjs
Ooo jest zycie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×