Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość kamil1979jgora
No ale chyba zdążyłaś wybrać którąś z tych sukienek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
daj im spokój, mają prawo czekać na swoją miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korallinne
nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korallinne
starym prawikom nie przysługują już żadne prawa. poza tym tacy to już niczego nie wyrwą, tylko burdle im zostały, bo inaczej kobieta nawet na nich nie spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
na mnie jakoś spojrzała, a byłem prawiczkiem do 27 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
a alfa to nie walą na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhnh
prawiki to maja klawe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acla gualca
klery sa jebnięte ze swym kultem błoniastości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a;;a;unnna
na wsi mnsotwo gospodyn wiejskich lat 40- 70 rozprawiczy mlodzika wiec prawiki - najmijcie sie do roboty na wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wigilie ide
przy takiej blondi to chyba raczej przeciez nie bedziemy gadac o budowie atomu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wigilie ide
raczej pozbycia sie brzemienia prawictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wigilie ide
przyznam sie prostytutce ze jestem prawiczkiem moze mnie nie wysmieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyujikol
nawet bez slow kobieta doswiadczona widzi z e facet nie ruchał a klientow wysmiewac nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wigilie ide
to co sobie pomysli mnie nie inetersuje wazne bym ja tego nie odczul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wigilie ide
26 lat wiem dosyc pozno zaczynam o tym myslec ale nie mozna wiecznie zywic nadziei ze sie cos zmieni ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina.
" w wigilie ide" brawo, widać, że masz poukładane w głowie, nie tak jak inne prawiki, które czekają chyba na oklaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
Jednak KK potępia nieśmiałość, która jest cechą wielu prawiczków Nieśmiałość może wynikać z naturalnego usposobienia człowieka, ale gdy świadomie godzimy się na taką postawę, to wówczas następuje wycofanie się z życia. Jest to niebezpieczna postawa uniku wobec swoich obowiązków - nie ma zaangażowania w swoje powołanie, nie ma woli walki o dobro i podejmowania związanego z nim ryzyka, a to jest istotą miłości. Nieśmiałość w takiej postaci jest zwykle wyrazem zakamuflowanego egoizmu i źle pojętej pokory. Poddając się nieśmiałości staje się człowiek niezdolny do budowania z innym więzi miłości. Jak każdą słabość wysiłkiem woli wzmocnionej łaską można pokonać, tylko trzeba uznać, że Bóg nie pozwala usprawiedliwiać się naturalnymi słabościami, ale daje siłę do ich przezwyciężenia. . Ks. Waldemar Olech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
czyli jednak prawiczki-katolicy mają obowiązek podrywania do skutku o ile nie czują powołania kapłańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizystrata
prawiki-KK was nie docenia tylko uwaza za grzesznikow- na Frondziejest wywiad pt ćzy bycie singlem to grzech? i tak jak w wywiadzie pt Czy jedno dziecko to grzech? zakonnik debil mowi ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
grzechem jest nie podrywanie kobiet jeżeli mężczyzna nie czuje powołania kapłańskiego, bo wtedy mamy mniejsze szanse na założenie rodziny i spłodzenie dzieci jest to uważane za formę egoizmu prawdziwy katolik powinien próbować podrywać do skutku nie przejmując się odrzuceniami. Oczywiście nie dotyczy to prawiczków - ateistów. Fronda nie jest wyrocznią, bo ZTCW to nie pracuje tam żaden ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizystrata
tam sa ortokatole a zakonnicy udzielaja wywiadów-to chyba głosza wykladnie KK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
lizystrata musimy wystąpić do tego księdza żeby zorganizował jakieś rekolekcje dla prawiczków-katolików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizystrata
wg KK przed slubem prawictwo a po slubie dziecko co rok - to nic dziwnego z e niektorzy wola zyc w prawictwie niz hodowac stado dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
nie no jeżeli nie facet nie ma powołania kapłańskiego to powinien dążyć do poderwania kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizystrata
jest film -40 letni prawiczek -ten facet nie mial powolania kaplanskiego - chyba był sprzedawca i s e wygodnie zyl ale babe poznał i wsio-prawictwo poszło w niebyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
film filmem a życie życiem. Nie jest grzechem jeżeli nie mamy kobiety, ale próbujemy podrywać. Natomiast grzechem jest jeśli 1. nie mamy kobiety 2. nie mamy powołania kapłańskiego 3. nie próbujemy podrywać ( jestem brzydki, niewartościowy, żadna mnie nie chce, dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą itp.) Facet który spełnia punkty 1 i 2 wg KK powinien podrywać kobiety nawet jeżeli spotyka się z odrzuceniem, bo jeżeli nie podrywa to jest egoizm i zbytnie skupianie się na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizystrata
a co KK tak sie wtrynia ? moze ktos chce umrzec jako prawiczek ,nie lubi dzieci i KK moze mu naskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
Jeżeli ktoś jest ateistą to owszem może umrzeć jako prawiczek, natomiast jeżeli jest katolikiem to powinien podrywać kobiety nie zważając na przeciwności losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×