Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 18
Frodo - A co sie zmienilo w Twoim zyciu , ze z tak zakompleksionego chlopaka stales sie takim podrywaczem i to atrakcyjnych dziewczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podrywacz faktycznie jestem na schwał, całe 2 dziewczyny na ćwierć wieku, nie wiem, czy ktoś mnie pobije w tej materii;) Jak myślisz o sobie, że najgorszego sortu babka na ciebie nie spojrzy, a potem okazuje się , że wpadłeś w oko dziewczynie o której z początku nie śmiałeś marzyć to faktycznie trochę podnosi samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Frodo - Ze wszystkimi dwiema uprawiales seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
offerma wiesz co ci powiem niemozesz sie kobietami przejmować . , 37 lat sam to nietak źle :) napewno sa dziewice w tymwieku jeszcze bo dziewice sa nawet aż do śmierci niektóre . ! postaraj sie moze takiej kobiety poszukac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
a po co mi kobieta w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Frodo - Ten od seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
offerma poco poto by możnabyło miec do kogo gebe otworzyc sex przejdzie ale brak mozliwosci gadania z kim jest najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brak mozliwosci gadania z kim jest najgorszy" 123 nie wydaje mi się. jakoś mi tego za bardzo nie brakuje. pewnie bardziej przeszkadzało by mi wieczne gderanie nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amz
Offerma - a to był dobry film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
ja tez sam jestem ale co jak co sa rużno kobiety i czasem sa naprawde normalne ! rozwodki albo wdowy po 30 ileś lat jest sporo takich ludzi i to byś miał na zasadzie dziewczyny która by w zwiazku była może portal randkowy jakiś status wdowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Frodo a tak w skrocie - jak Ci sie wiedzie? Nadal chyba dobrze skoro nie rzucasz kalumni na babski rod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
no ale jak bedziesz miał 60 lat hym i bedziesz w szpitalu to jest przerabane . ale jako co to ja cie lubie gadasz madrze nadawałbyś sie do jakiejś firmy bo umiesz gadać z ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się prawie 40 bez baby przeżyło to i do końca się dociągnie. tym bardziej że okres lat dwudziestu, kiedy wszystko najbardziej buzowało mam już za sobą. teraz coraz większą wartością staje się przyzwyczajenie a ja jestem przyzwyczajony do tego żeby być sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
spróbuj na jakiś czat wbić i pogadać z dziewczynami na pewno byś umiał pogadać tylko trochę na spokojnie a jak się w słowach zakocha to dalej to jakoś będzie , tylko jak jesteś mocno brzydki to niebierz ładnej niepotrzebne problemy sobie narobisz ,weź średnia podobna do ciebie a ja ide spac . podobno życie jest przewrotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
wsumie jak tam uważasz ;)ale jak najbardziej zajmij sie czymś może własna firma masz sporo czasu nato .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12370
jestem iny "(...)a jak się w słowach zakocha to dalej to jakoś będzie(...)" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Frodo - a jak jest teraz ? Dziewczyny nadal sa plytkie czy juz mniej ? I nadal patrza tylko na wzrost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Offermus - jeszcze sie zakochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
22:36 [zgłoś do usunięcia] !offerma teraz coraz większą wartością staje się przyzwyczajenie a ja jestem przyzwyczajony do tego żeby być sam. ­ To akurat doskonale rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
frodo the niziołek 20 40 80 coza rożnica liczy sie dojzałośc psychiczna a czesto przez takich jak ty ludzie sie poddaja bo muwisz ze on ma juz 40 jakby to coś byl;o a co jak 100 do żyje to 60 lat zycia przed nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Frodo - to sobie pogadaj z IMo. Bo on twierdzi ze tylko na wyglad. A jak ta dziewczyna , ktora poderwales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12370
frodo the niziołek "(...)na wzrost tylko i wyłącznie." :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
może otworzyc działalnośc gospodarcza miec zajecie a jednoczesnie dajac szanse inym ludziom na lepsze jutro a co zatym idzie ini by sie odwzajemnili tym samym w przyszłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×