Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość jfjdjijsfkk
jasne ,że faceci myśla ciągle o bzykaniu ale szanują kobiety , które na to zasługują za co można szanoiwaćkobietę , która uważa m jak miłośc za telenowele stulecia , ciągle pali , najchętniej nie wychodziłąby z łóżka oglądając kiepskie seriale , wybzykać i zostawić tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aahushushsuhsu
jfjdjijsfkk - jeśli facet bzyka kogoś kogo nie szanuje to sam jest nikim, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjlkjlksjfkk
aahushushsuhsu nie rozumiesz w czym rzecz jeśli kobieta wygląda na interesującą , to traktuje ją inaczej , niż pierwszą lepszą, to ktoś o kogo chce się starac , chce się ja poznać , jako osobę a jeśli jedyne na co można zwrócić uwagę to cycki lub doopa no to zwraca na to uwagę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aahushushsuhsu
jfjdjijsfkk - więc trzymaj się tych interesujących kobiet, w czym rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korrala
jestem pewna że każden z tutejszych prawiczków był ministrantem i z wypiekami na twarzy służył do mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
a ja dalej twierdzę, że prawiczki mają zbyt duże wymagania, chcą ślicznych cnotek, do tego minimalistek, a jest pełno zwykłych, młodych i zadbanych dziewczyn które tylko czekają na Wasz ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojadijikjdikjkk
samanta zrozum ,że oni są upośledzenie społecznie przykłądowo , jak podchodzą do dziewczyny i pytająsię : zatańczymy ? - a ona powie : nie tańczę . - to prawiczek się zmyje, uważając , że został olany , upokorzony , bla bla facet z jajami powie na to na przykłąd : nie tańczysz ?ja też nie! wiedziałem , że mamy coś wspólnego! tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojadijikjdikjkk
tobie sięwydaje ,że podchodzi się do każdej ? podchodzi siędo tej , o któej wiesz , że jej się podobasz , ale problem polega nie na tym , że ty o tym nie wiesz , tylk na tym ,że ty nie chcesz o tym wiedzieć pisałem to już kilka razy , i każdy kto chciałby poderwać jakąs laskę zapytałby sięo co dokładnie chodzi i jak to sięrobi , a wy zamiast się coś dowiedzieć , to piszecie głupie szydderstwa i kpiny , tak jakbyście sami pozjadlai wszystkie rozumy :) wiec obnoście się z tą waszą internetową wiedzą i życzę dalszych sukcesów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iojadijikjdikjkk "facet z jajami powie na to na przykłąd : nie tańczysz ?ja też nie! wiedziałem , że mamy coś wspólnego!" ­ A jak to nie podziała, to ogłuszyć i zawlec sukę w ustronne miejsce! ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojadijikjdikjkk
Bielyje Rozy ale wy mnie nie rozumiecie , bynajmniej ja nie ublewam nad tym , ,że wy o tym nie wiecie wręcz przeciwnie, o ile więcej mi zostaje , także dowarotśiowujcie się jak chcecie , piszcie co wam ślina na język przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen "Po co aż tak? Tabletka do drinka lepsza" ­ Albo szmata nasączona chloroformem, ale do tego potrzeba wprawy, więc polecam okazjonalnie trenować na bezdomnych. :D ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojadijikjdikjkk
tak? :)) a ty myslisz ,że co myślą sobie dziewczyny kiedy odchodzisz od nich z podkulonym ogonem ? ,super men? , a może batman :) są tacy , któzy uważani są za przystojniaków i napewno maj większe powodzenie od innych ale czym siękierują dziewczyny w kwestii , czy ktoś im siie podoba czy nie , to trudno powiedzieć , m może im przypominasz nauczyciela z matematyki , w którym się kochały jak mialy 123 lat . a może jej ojca , a może jaką gwiazdke muzyki a może chooj wie kogo , czy to zresztą ważne ? ważne , ze jej się robi mokro jak cię widzi a twoim zakichanym obowiązkiem jest jej zrobić dobrze , ona może nawet czuć się żażenowana , tym , że jej się podobasz bo nie jest ślepa i wie ,że nie jesteśsuper przystojny ale jak będziesz robił minę zbolałego psa i miał proszący , skomlący wzrok i głos to największa desperatka cie oleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojadijikjdikjkk
nie mam czasu na owijanie w bawełnę więc zapytam sięwprost : jesteś tępy , skończyłęs tylko podstawówke , masz kłopoty z rozumieniem tekstu pisanego ? najpierw trzeba wiwedzieć , jak zachowuje się kobieta , której sie podobasz i dopiero startować , bo natkniesz się na: "duchowi memu dała w pysk i poszła" dla słabo zorientowanych: to że kobieta się uśmiecha to nic nie znaczy , to że jest miła to nic nie znaczy , to że cię o coś prosi to też może nic nie znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojadijikjdikjkk
a tak na marginesie , : skąd to przeświadczenie , że żadnej nie zrobiło sięmokro ? wiesz jak wygląda kobieta która mam mokro w tzipce ? śmiem wątpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojadijikjdikjkk
tak , wiedziałem ,że jestęś tym kim jesteś , twoja postawa mnie nie zaskakuje :) dlatego chciałęm zapytać , czy jest ktoś k to chce wiedzieć o tajemnej wiedzy, tzn : czy podobam się dziewczynie , którą właśnie widzę? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iojadijikjdikjkk "dlatego chciałęm zapytać , czy jest ktoś k to chce wiedzieć o tajemnej wiedzy, tzn : czy podobam się dziewczynie , którą właśnie widzę?" ­ Ktoś tu chyba dysponuje świeżymi notatkami prosto z kursu PUA. :D ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iojadijikjdikjkk
niestety nie wiem co to ten pua ale ty chyba mylisz pojęcia ,albo też masz kłopoty ze zrozumieniem tekstu nie chodzi popdrywanie dziewczyny , która wpadłą ci w oko chodzi o poderwanie dziewczyny , ktktórej ty wpadłeś w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil jgora
Dokładnie. Jak kobieta sie uśmiecha to nie znaczy że ma ochotę na danego faceta. Ja się tak naciąłem ok. 20 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO7268
Prawiczek bez wiary "To że się wpadło dziewczynie w oko nie oznacza, że nie ucieknie, gdy odkryje jak wygląda życie danego osobnika" ­ A zwłaszcza jak odkryje, że nie zna własnego miasta! :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
pan jarosław też jakoś nigdy nie miał kobiety, a to nie przeszkodziło mu w zostaniu najświetniejszym polakiem wszech czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 12
Czolem zalogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
prawiczki a teraz szczerze dlaczego nie macie kobiety? na pewno nie dlatego bo żadna was nie chciała, bo wiem że chciały, więc gdzie leży prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamak najman
To i ja się wypowiem. Nie miałem dziewczyny bo nie mam szans u modelki fotomodelki tancerki a także hostessy, krótko mówiąc zawsze będe sam bo reszta się nie liczy : tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Bielyje Rozy "Ktoś tu chyba dysponuje świeżymi notatkami prosto z kursu PUA." ­ Teraz tylko kurs Poprawnej Polszczyzny i można zgrywać Guru. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
tamak najman - czyli tak jak sądziłam - zbyt duże wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamak najman
No przecież żartowałem. Po prostu jestem nikim i nie mam nikomu nic do zaoferowania. A nawet jeśli bym coś sobą reprezentował, to i tak by nic nie zmieniło gdyż tak czy siak nigdy nie będę obiektem westchnień dla kobiet, nie chce nikomu zatrówać życia, także dlatego wolę być sam, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamak najman
No przecież żartowałem. Po prostu jestem nikim i nie mam nikomu nic do zaoferowania. A nawet jeśli bym coś sobą reprezentował, to i tak by nic nie zmieniło gdyż tak czy siak nigdy nie będę obiektem westchnień dla kobiet, nie chce nikomu zatrówać życia, także dlatego wolę być sam, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Gratuluję - właśnie znalazłeś się na celowniku Samanty. Teraz bezlitośnie zostaniesz rozstrzelany głupimi, nie mającymi podstaw w życiu radami. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
tamak najman - jak to nie masz nic do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×