Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wersa11123

Warszawa Dezynfekcja

Polecane posty

Gość kris2289
Ja korzystałem z usług i naprawdę polecam. Dezynsekcja wykonana fachowo, szybko i co ważne- skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza firma jaka może być to dddrobak. Pluskwy przeszły od sąsiadki do paru mieszkań. Zamówiliśmy usługe gdzie za jedno mieszkanie było 300zl. Dają gwarancję, która jest nic nie warta. Problem nawet w 1%nie został rozwiązany. Próby kontaktu porażka, na maila łaskawie ktoś odpisał twierdząc, że preparat działa po 14dnia... Pierwszy raz spotkałam się z takimi brwdniami, na dodatek twierdzi, że pracownik i tym nas informował, a nawet głowę by sobie dał za niego uciąć. Oczywiście jeśli taka informacja by została przekazana to nikt by nie skorzystał. Nie ma możliwości skorzystania z gwarancji, bo są zarzuty z ich strony, że ich produkt na pewno zadziałał, a człowiek wymyśla. Pewnie, bo przecież każdy marzy by męczyć się z robactwem.. Szok. Firma, która nie wie co robi i mówi... Odradzam korzystania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosaminars

Jesli chodzi o tego typu problemy to moim zdaniem najlepiej powierzyć pozbycie się ich profesjonalnej i doświadczonej na tym polu firmie. Kiedy u mnie pojawił sie problem z pleśnią i grzybem znajomy polecił mi firmę DDD Usługi, która zajmuje sie dezynfekcją i tym podobnymi działaniami na terenie Warszawy. Problemu pozbyli się szybko i skutecznie i według mnie na prawdę warto korzystać z ich usług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Ja korzystam z usług firmy od dezynsekcji  DDD Hemmerling ale w Bydgoszczy. Firma zajmuje się profesjonalnie likwidowaniem takich problemów jak  :  likwidacją prusaków, szerszeni, pluskiew, zwalczaniem mrówek różnego typu,  usuwaniem roztoczy, tępieniem kretów, truciem szczurów oraz odstraszaniem kun i łasiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dezynfekcję, a dokładnie usuwanie os czy szerszeni, to polecam tą firmę - www.usuwanieosszerszeni.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor

Do usuwanie os i szerszeni polecam firmę EKO PEST https://likwidacja-gniazd-os-szerszeni.com/ Działają skutecznie i nie uszkadzają budynku jeśli gniazdo jest trudno dostępne np. w podbitce.

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Znam tą firmę od dezynsekcji w Bydgoszczy  na Białogardzkiej  14/i też polecam. Z tą firmą można  spokojnie pożegnać się na zawsze z tymi prusakami i innymi gryzoniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Czy ktoś z Was korzystał z usług firmy https://cleanpest.pl/uslugi-ddd i może mi powiedzieć, jak się sprawdzili? Chodzi mi o usuwanie prusaków w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moreti

Słuchajcie, jeśli zależy Wam na fachowości, świetnej jakości - a przy tym dobrych cenach, to nie znajdziecie w naszym mieście (i nawet w okolicy - wiem, bo przetestowałam sporo firm) lepszej firmy od GreenStyle. Oni działają już na rynku od lat, współpracowali z naprawdę dużymi firmami, ja mam do nich zaufanie i naprawdę polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

My natomiast zmagaliśmy się z mrówkami faraona i był to dla nas bardzo uciążliwy problem. Zdecydowaliśmy się na dezynsekcję i zamówiliśmy firmę Hemmerling z Bydgoszczy.  Temat mrówek już nigdy nie powrócił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janarek

Zgłoś się   http://www.intedu.pl/efektywne-zwalczanie-insektow/  bardzo skuteczni  mi pomogli  od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×