Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta_z depresją

jak znaleźć sens życia...

Polecane posty

Gość gość
Dużym autorytetem w świecie rozwoju duchowego jest Jacek Adamus. Poznałem go przy okazji pobytu w Puszczy Drawskiej, zapisałem się na indywidualne spotkania przez www.hippocomos.pl Jeżeli chcesz z kimś podyskutować o największych prawdach rzeczywistości i zbliżyć się do oświecenia to serdecznie polecam. Wiem, że to brzmi dość górnolotnie, ale człowiek ma w sobie bardzo wiele pytań, a jednak niewiele osób jest w stanie na nie odpowiedzieć. U mistrza Jacka to możliwe. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się, że nauczyciel pojawia się, kiedy uczeń jest gotowy. Jeżeli rozumiesz te słowa zostawiam ci namiar na Jacka Adamusa ( www.hippocomos.pl ). Jedź do jego domku letniskowego na kilka dni. Zrób sobie najlepiej dwutygodniowy urlop. Zdążysz wszystko przemyśleć i przeczytać lektury, które otrzymasz. Dyskusje z panem Jackiem właściwie się nie kończą, natomiast nigdy tak intelektualnie i duchowo nie odżyłem. Niby nieznany człowiek, ale już po pierwszym kontakcie czujesz się tak, jakbyś znał go od dawien dawna. Niesamowite wrażenie i rzeczywiście pomocna wiedza, nie tylko duchowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszłam, można powiedzieć oczyszczenie duchowe na panelu dyskusyjnym z Jackiem Adamusem. To człowiek, który przywraca wiarę w wyższy sens życia w tej zabieganej rzeczywistości, w jakiej obecnie żyjemy. Mistrz Jacek prowadzi spotkania połączone z nieco dłuższym pobytem w domku letniskowym na terenie Puszczy Drawskiej. Odsyłam cię na jego wizytówkę www.hippocomos.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus jest jedyna droga i prawda on zmieni twoje życie przemienia dosłownie moje przeminił wystarczy go poprosic a przemieni na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliaakwiat
Miałam podobnie przeszłam dużo.. Trzeba myśleć pozytywnie. Cieszyć się z małych rzeczy,psycholog pomaga się otworzyć najlepiej indywidualnie iść ma terapię, Mi pomaga się otworzyć, wyglądać, odrazu mi lżej. Stereotyp ze to ściema u mnie nie sprawdził się mi pomógł każdy musi się sam przekonać.teraz wychodzę dużo z domu,biegam, powoli jest dobrze.. Tez wszystko olewalam. Na złe rzeczy nie ma się wpływu, trzeba cisnąc i żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał prawdę. Nie można znaleźć sensu życia pomijając Boga. Jezus jest drogą do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aweusiaaa
Masz pasje jesteś w czym dobra? może się wypaliłas w tej pracy i ona cie truje.. Nie wierzę że nie ma innej szukasz ciśniesz? Czy narzekasz i marudzisz? Jesteś głodna życia? Polecam Ci filmik na YouTube wpisz kto ci ku...ukradł marzenia słynny kołcz majk zobacz sobie i pomysł mi to dużo dało a było różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teet
Polecam Wejść na YouTube Wpisać : kto ci kur...ukradł marzenia I posłuchać majk Kołcz super facet. On miał ciężko w życiu był biedny ale miał marzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna

Nie wiem ........ Nie rozumiem co sie ze mna dzieje stracilam sens swojego zycia gdy wreszcie po 20 latach przejzalam na oczy..... bo...... bo tak bardzo bym chciala uciec jak najdalej wszystkich i wszystkiego... uciec od mojej mamy bo jej jestem tylko potrzebna jak  trzeba cos zalatwic albo zapłacić . Chce uciec od meźa któremu najwyraźniej przez te wszystkie lata nie partnerka lecz sluzaca byla potrzebna. Uciec do pasierba ktory ma mnie za nic. ..choc w mym sercu zawsze byl najdrozszym skarbem...... uciec od tesciowej ktora stale swoim jadem zatruwa moje życie. Uciec od przyjaciół dla których liczą sie tylko ich troski a moje dla nich nie istnieją.... uciec od wszystkiego ale gdzie gdzie ...   . Nigdzie nie ma dla mnie miejsca.......... jestem jak tredowata..........teraz rozumiem idealnie słowa..... "choć tkwie w wielkim tłumie to tak na prawde jestem bardzo samotna."...

 

Cytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×