Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiuliksaa

Panie powyżej 100kg zapraszam do wspólnego odchudzania:)

Polecane posty

Gość asiuliksaa

Jak w temacie czekam na chętne,razem raźniej i potrzebuję kogoś aby mnie wspierał,czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powyzej 100.
chyba nie ma same chude sie odchudzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhdszc
moze wejdz na topik kiwi tam sa powyzej 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam już tam ale nie mogę się odnaleźć wolę sama zacząć bo nie lubię tak się wcinać one już pogubione kilogramy a ja chcę z kimś razem zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhdszc
na to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 lata rok temu urodziłam dzidziusia stąd taka waga,wzrost 170cm,najpierw chciałabym mż a potem jak "mam nadzieję poleci chociaż 10kg"wtedy jakąś dietkę wprowadzić np. 1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem na 1000kcal, od ponad tygodnia. Spadło mi 3 kg, głównie woda. Kiedyś ważylam koło 80, potem na ostrej diecie schudłam w 3 miesiące do 52, co odbiło mi się na zdrowiu- nie miałam miesiączki. Potem były hormony, przytyłam do 60-kilku. I tak do 70... Dobrze że postawiłas na racjonalną dietę, będę 3mać kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jesli tutaj nie znajdziesz kompani wspierającej może zajrzyj tu www.dukanowebanitki.pun.pl moim zdaniem fajne ,przyjazne forum możesz przy wsparciu i dopingu dziewczyn prowadzić własny dziennik i lansować stosowaną przez Ciebie metodę odchudzania stworzyć wątek 1000 kalorii , bo tą metodą nikt się tam nie odchudza (może inni, zechcą z twoich doświadczeń skorzystać ) ja oferuję pomoc w stworzeniu takiej bazy z przepisami menu 1000 kalorii Możesz też wybrać jakąś z diet opisanych na forum ,które stosują dziewczyny Niezależnie od tego czy zalogujesz się na tym forum czy nie POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi miesiączka właśnie zanika teraz ciąża jest wykluczona także moja waga to powoduje.Będę opisywała co jem i jak ćwiczę może ktoś poczyta.Kiedyś schudłam 15kg w ciągu miesiąca ale wtedy biegałam teraz nie mam takiej możliwości ale postaram się załatwić bieżnię a jak nie to trudno będę tylko ćwiczyć no i dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sadzicie
dietetyczka rozpisala mojej znajomej diete. Ok 1000 kal, trzeba wazyc produkty, nie jesc po 19, rano i na kolacje zwykle twawrozek z warzywem Kobieta po 50tce, chudnie pieknie. Nie jestem dietetykiem ale na 1000 % znajoma przytyje jak tylko po kilku miesiacach zacznie jesc np pozniej, albo wyjdzie poza ten 1000 kalorii. Takie diety to zenujace skazywanie kobiet z duza nawaga na wieczne jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak tak nie uważam kiedyś w msc schudłam 15kg i waga utrzymywała mi się przez 3 lata, po ciąży się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×