Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elkaa b

Tortellini z mięsem jak i z czym podawać ?

Polecane posty

Gość Elkaa b

Dostałam od znajomej 2 paczki gotowych pierożków z mięsem tylko nie wiem jak i z czym mogę to podać. Będę wdzięczna za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pierożki najczęściej
podaje się jako dodatek do zup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym je ugotowała,a potem włożyła do talerzy i zalała czystym czerwonym barszczem.Po prostu-zjadłabym tak jak uszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaa b
prosze o wiecej pomysłów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżonRambo
Ja bym je zjadł same. Z cebulką i boczkiem, hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaa b
Dziękuję Wszystkim za wpisy :-) Tak sobie myślę gdybym chciała podać je na ciepło polane sosem to jaki sos do nich najlepiej zrobić ? (proszę o przepis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci podpowiem:
ja uwazam, ze zdecydowanie pomidorowy, bo to ozywi ich smak :) np. podsmazasz na oliwe cebulke z czosnkiem (lekko). a jak sie zeszkli dodajesz puszke pomidorow i troche odparowujesz. no i oczywiscie jakies ziola oraz troche soli i pieprzu. to taka wersja podstawowa. mozesz takze razem z cebyla poddusic bardzo drobno pokrojone lodyge selera i troche startej marchewki. wtedy sos bedzie mial bardziej "pelny" smak :) inne typowo makaronowe sosy, takie smietankowo-serowe, moga byc troche za mdle. grzybowy moglby tez byc niezly :) ale osobiscie grzybowy wolalabym do serowych pierozkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci podpowiem:
sos paprykowy tez bylby super - czyli kolorowe paski papryki podduszone z cebula, a moze nawet pieczarkami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja robię sałatkę
Gotuje je, dodaję ananasa z puszki pokrojonego w paski,kukurydzę, ząbek przetartego czosnku i posiekany korepek. Do tego oczywiście majonez i sól z pieprzem. Pycha. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię z barszczem
czerwonym zamiast uszek ;) albo sałatkę z tortellini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupelka85
trotellini z parmezanem i sosem pomidorowym ze smarzoną cebulką na zimno z marynowaną papryką, serem żółtym w kostke, tuńczykiem i cebulką oraz majonezem - jako salatka do zupy pomidorowej lub barszczu najlepsze sa ugotowane a póxniej podsmażone i robisz z nimi coc chcecsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podaje w sałatce
a do tego: - czerwona papryka - zielony ogólek - starty żółty ser szynka majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci podpowiem:
w zupie pomidorowej - to jest super pomysl :) jako pozywny wypelniacz, zamiast ryzu i makaronu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×