Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pierwiosnka33

Są tu dziewczyny, które mają zapalenie jelita grubego i były w ciąży?

Polecane posty

Gość pierwiosnka33

Hej, Ja nie mam 100% pewności, że mam zapalenie jelita. Tuż przed ciążą po półtorarocznych wojażach od gabinetu do gabinetu z gorszymi wynikami - podwyższone CRP, leukocyty w krwi i w moczu, w końcu zaczęto przebąkiwać coś o chorobie autoimmunologicznej. Ponieważ dokuczały mi biegunki, tzn. rano musiałam kilka razy chodzić do ubikacji, a stolec była zawsze połpłynny, czasem pojawiała się krew, pomyślałam, że może trzeba zrobić kolonoskopię, ewentualnie zrobić posiew na początek. Niestety Pani doktor ponownie zleciła badanie CRP i moczu, które znowu wyszły nie najlepiej. Zaszłam w ciążę. Jeszcze w 5 tygodniu miałam potworne biegunki, poszłam do lekarza (nie wiedząc wtedy o ciąży), chciałam ponowie poprosić o skierowanie na badania lub do specjalisty, lecz ta powiedziała, że jestem jej w ten dzień ostatnią pacjentka, ona musi zwolnić już gabinet innemu lekarzowi i nie ma czasu na dłuższą rozmowę :D Trudno, od mniej wiecej 7 tygodnia ciąży, przestałam mieć rzadkie stolce. Niestety co rano mniej wiecej o 6 godzinie budzę się, zaraz potem zaczynam czuć mocne bóle w jelitach i pędzę do ubikacji. Potem jeszcze 1-2 razy :o Boję się o dziecko, z drugiej strony chciałabym zaczekać do końca pierwszego trymestru a potem ewentualnie podjąć leczenie. Znowu muszę iść do tych konowałów w przychodni i aż płakać mi się chcę, bo pewnie znowu stracę nerwy i czas. Czy są tu może dziewczyny, które miały lub mają problemy z jelitem i są lub były w ciąży? Jak się leczyłyście? Jak wygladała wasza ciąża oraz poród? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×