Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość resssmonda

czy to moga byc korzonki? prosze o pomoc.

Polecane posty

Gość resssmonda

Zaczelo sie od tego,ze podczas biegania bolal mnie kregoslu w odcinku ledzwiowym, takie klucie, promieniujace do biodra i posladka, potem zaczela mnie bolec glowa z tylu po prawej stronie,jakby cos mi wlazlo, krzyz nadal mnie boli, glowa juz z tydzien,przechodzi troche podczas kapieli i jak przyloze ciepla butelke do szyi to tez mniej boli. Od wczoraj boli mnie tez gardlo i jak krece szyja to jakby sztywna byla. Nie jest to bol jakis silny, tylko przeszkadzajacy a slyszalam,ze przy korzonkach jest bardzo silny bol. Poszlabym do lekarza ale mam miesiaczke i strasznie leje sie ze mnie,a jak mnie sieruje na morfologie i mocz to zawsze w miesiaczce mam wyniki zafalszowane,juz spraktykowalam. Co moge robic w domu by sobie ulzyc? Moze aglan na zapalenie stawow, albo amolem sie nacierac lub jakas mascia rozgrzewajaca. Prosze was baredzo o pomoc i porade, dziekuje z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resssmonda
To nikt nie wie czym moge smarowac? Jak teraz czytam to niektorzy pisza,ze absolutnie nie rozgrzewajacymi inni, ze takimi, juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×