Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocham byłego na zawsze

zawsze będę cię kochać!!!

Polecane posty

Gość Kocham byłego na zawsze

Mija już 4 rok A ja wciąż mam jego dawne smsy w starym telefonie Czytam je przed snem:( Jak to możliwe że taki szczęśliwy facet cieszący się z tego że mnie ma Zostawił mnie z dnia na dzień To on był zazdrośnikiem To on mi śniadanie do łóżka przynosił i co? Zostawił jak pierwszą lepszą Obserwuję go na facebooku nie widzę szczęścia na jego twarzy siostra mówi że wmawiam sobie że on nie jest szczęśliwy mówiła że z tą którą teraz jest są zgodni i zakochani(zna ich przyjaciół)mówi że mam iść do psychologa bo to już nie jest normalne zachowanie po tylu latach A może on myśli o mnie? podobno kiedyś zapytał czy mam kogoś? No nie mogę uwierzyć że tak po prostu się odkochał kocham go i nikogo już nie chcę wolę być sama Mam już 30 lat i wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez sie za siebie kobieto Nie można żyć przeszłością i czytać starych wiadomości opanuj się!😠 skasuj je w końcu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamten juz byl
u mnie podobna sytuacja najpierw dlugo walczylam zeby go zdobyc bo tak naprawde myslalm ze jest nieosiagalny az sie udalo. Kocham go odkad go pierwszy raz zobaczylam, bylam z nim, bylo mi dobrze, myslalam ze jemy tez ... az tak nagle z dnia na dzien przestal odpisywc na meile nie reagowal na smsy ... poprostu mnie olal... wiem co czujesz, ale musizs zrozumiec jedno facet to paskudna natura oni poprostu tacy sa. I nie szukaj kontaktu z nim ja tez juz nie szukam jesli go kochasz to zostaw go byc szczesliwym z kims innym jak postanowilam tak zrobic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham byłego na zawsze
Ja nie szukam z nim kontaktu Mam swoją dumę Nie potrafię pokochać kogoś innego A i nawet nie próbuję nie chcę kogoś ranić Po co mam się z kimś spotykać jak w sercu mam jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham byłego na zawsze
Pamiętam jego słowa Będę tylko tobą albo z nikim innym czy by aż tak kłamał? Jednak tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×