Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skutecznie ją usunę

pleśń -jak się jej pozbyć ?

Polecane posty

Gość skutecznie ją usunę

dalam na ogólnym ale tam szybko zniknie pewnie wiec wklejam tu mieszkam w bloku i zauważylam po tygodniu nieobecności że niestety mam pleśń w łazience. Jak się tego pozbyć skutecznie ? Najpewniej winny jest brak wentylacjii fakt,że zostałam nieco zalana przez sąsiada w czasie gdy mnie nie było-zrobiło się wilgotno no i bum pleśń jak z tym walczyć >? możliwe jest by miała ona związek z tym ,że sąsiad z dołu również miał pleśń u siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc winna wentylacja musisz ja tak jakby udroznic i kup domestos polek kafle i fugi ktore splesnialy zostaw na jakis czas i wyszoryk lub zrob w psikaczy roztwor 5nakretek d... Na 500ml wody i popsikaj i postepuj rak jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już raz pojawi się pleśń to co jakiś czas prawdopodobnie będziesz się z nią użerać. Polecam płyn SAVO na pleśń.Tani a jest naprawdę bardzo dobry (próbowałam). Pamiętaj żeby wietrzyć jak najczęściej łazienkę oraz ją ogrzewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc powiem tak ,że
a może pleśń jest w całym budynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pleśn jest dobry remont generalny, albo środki usuwające pleśń stopniowo, u nas było kawałek pleśni i się udało pozbyć bez remontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×