Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ogródkowa

Kupy w ogródku ;-)

Polecane posty

Gość ogródkowa

Witam, domyślam się że pewnie zostanę wyśmiana, ale i tak zapytam. Od tygodnia mam 4-miesięcznego psa. Mam też koło domu ogródek, w którym to piesek się załatwia. I tu pytanie - czy ktoś może doradzić mi jak, czym i do czego zbierać te odchody, żeby nie chodzić po bombach? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suiczento
naucz go chodzić w jedno wyznaczone miejsce :) Wtedy będzie Ci łatwiej utylizować te odchody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo do woreczka
grabkami małymi i do śmietnika tego dużego na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latem i wiosną , ogólnie w cieple psie k upy szybko się rozkładają, gorzej jak leża w śniegu , wtedy na wiosnę przwadizwe z nich pierwiosnki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo do woreczka
wyśmiana nie zostaniesz, ja też mam psa dorosłego już i dla mnie kupy w ogródku czy na podwórku muszą być posprzątane jak tylko pies się załatwi.Dla czystości i komfortu po prostu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
ja mam dwa wielkie psy i mimo spacerów też robią kupy w ogrodzie na plastikowe wiaderko przeznaczone tylko do tego celu nakładam worek na śmieci i małą łopatką zbieram kupy co tydzień i wyrzucam do śmietnika ale ja mam bardzo duży teren, psy robią kupy raczej w dalszej części i ich nie widać, gdyby było je widać, to pewnie sprzątałabym częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na końcu ogrodu jest zrobiony kompostownik i tam wszystko wyrzucamy także psie odchody. A zbieram łopatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×