Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masterczolki

problem z sexem

Polecane posty

Gość Masterczolki

witam mam 18 lat i uprawialem sex z 2 dziewczynami ale jest taki problem ze to byly max 2 min i teraz boje sie zwiazac z inna aby ona mnie nie wysmiala czy cos czy to mi przejdzie i czy bede wstanie uprawiac sex o wiele dluzej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyka czyni mistrza
trenuj, trenuj, a wyniki same przyjdą. Najgorsze pierwsze 10 lat, potem idzie jak z płatka. Są techniki przedłużające stosunek, ale ty jesteśdo nich chyba zbyt niecierpliwy. Najlepiej spóść z kija na 2-3 godziny przed randką. To pozwoli przetrwaćci do 15 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechanicznaa
Duzo facetow tak ma. Mozesz najpierw doprowadzic dziewczyne ustami do orgazmu a potem sie z nia kochac. Nie powinna wtedy byc niezadowolona. Poza tym im czesciej bedziesz sie kochac,tym dluzej bedziesz mogl i tym mniejszy bedziesz mial wytrysk. Mozesz tez po kryjomu przed samym stosunkiem zwalic swojego rumaka. Po pierwszym ogazmie bedziesz mogl dluzej. Tylko uwazaj zeby po masturbacji nie probowac odbyc stosunku zbyt szybko, bo moze Ci nie stanac, a to by byl dopiero obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masterczolki
dzieki za porady a np dziewczyna nigdy nie robila mi loda co np jak znajde kogos i nie podolam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masterczolki
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×