Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankaaa23

Facet zrywa bo nie jestem zaradna

Polecane posty

Gość Ankaaa23

Facet powiedział, że nie wie czy chce ze mną dalej być bo nie jestem zaradna życiowo. Mówił, że kocha ale nie wyobraża sobie naszego dalszego życia. Boi się zakładać ze mną rodzinę. On wykształcony, dobrze zarabia z majątkiem a ja szara myszka na kasie sklepowej. Mówi, że nie będzie mógł na mnie polegać i nie będzie miał we mnie oparcia (finansowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galiomma
powierzhowny pustak - nie kazdy ma start z bogatej zamoznej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawsqwq
slusznie robi, faceci i tak maja zdrowie bo daja szanse poprawy niezaradnym kobietom, kobiety na niezaradnych facetow nawet nie chce spojrzec.. to sie nazywa rownouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Wami to lepiej nie gadać
pewnie prowo, ale dobrze by było gdyby faceci w końcu zaczęli wymagć czegoś więcej niż uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa23
Teraz ryczę bo poczułam się jak gówno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvvvka
a jakie masz wykształcenie? Jak jestes dorabiajacą studentką to facet rzeczywiscie jest pustakiem bo to stan tymczasowy ale jak nie masz zadnych ambicji na zmiane swojego połozenia i praca na kasie to szczyt twoich mozliwosci to powiem z przykroscią ze nie dziwie mu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam.prace.w.pizdu.
ja zarabiam okolo 4tys na reke laska ma zarabiac minimum 3tys na reke daje jej tysiaka roznicy nie wyobrazam sobie by zarabiala mniej nie mam zamiaru jej utrzymywac i biedy z nia klepac ma racje twoj facet dlaczego on moze miec dobra prace i dobrze zarabiac? a ty co? poszlas najprostsza droga, usiadlas na kasie, taka prace to i szympansy moga wykonywac. pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa23
Zapisałam się na pedagogikę zaocznie w tym roku i niedługo zaczynam ale on mówi, że szkoda pieniędzy i czasu na taki kierunek :( Chcę zmienić pracę. Przeglądam od czasu do czasu ogłoszenia i wysyłam CV ale na rozmowy mnie nie zapraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam.prace.w.pizdu.
zycie twoj facet dostal jedno nie dziwie sie, ze nie chce go sobie zmarnowac czasem wpadam do biedronki i patrze na facetow i kobiety na kasie na bank kazde z nich ma grupe inwalidzka odpady spoleczenstwa jak nic !!! szukaj sobie kogos z kasy a nie kogos z wyzszej polki odwieczne prawo mowi tak bogatego ciagnie to bogatego a biednego do biednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna zlośnica
a mi sie wydaje ze brak zaradnosci to nie jedyny powod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa23
To nie jest prowo. A tamten temat to nie ja pisałam. Przyszłam się pożalić na forum bo cały dzień ryczę. Myślałam, że chociaż tutaj dostanę jakieś wsparcie czy pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulazulazula
sama jestem dziewczyna, a uwazam ze nie warto tracic czasu na niedorajdy zyciowe i dziala to w dwie strony. ja nie chcialabym faceta ofermy, wiec nie dziwie sie, ze facet nie chce laski ofermy. najlepiej jest w zwiazku, jak zarobki i wyksztalcenie jest podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można tak jechać po uczciwie pracującej dziewczynie, dziwie wam się, dla mnie niezaradny jest ten kto bierze kasę od bogatego tatusia i nie robi nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej faceta, to
egoista i meska ciota bez uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweeł
to juz problem tych 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
4 tys. na rękę to przecież żadne pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej faceta, to
problem jest krajowy, nie indywidualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweeł
w porownaniu z pensja kasjerki czyli ok 1000 zl to juz jednak cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtghtyjmkgh
przestan prowokowac głupimi tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyuhgyuhgtyujhgh
zrywa bo nie jest w stanie Cie utrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×