Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia ufffffff

KOT MNIE GRYZIE I DRAPIE CO ROBIC||

Polecane posty

Gość Gosia ufffffff

Od pol roku mam Kocura ktorego przygarnelam z ulicy kiedy mial jakies 2 tygodnie dbam o niego i bardzo go kocham, ale nie moge oduczyc go gryzienia czasem tak mocno gryzie ze leje sie krew wiesza sie na reku i wbija cale kly, mam cale ocharatane rece a nawet go nie zaczepiam co robic||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia ufffffff
ozywiscie ma drapak i pelno zabawek do gryzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaki na niebieeeeeeeeeeeeeee
wyrosnie z tego;) kastrowany/sterylizowany? ile ma teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia ufffffff
jeszcze nie jest kastrowany ma pol roku zbieram sie zeby z nim isc po wyplacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaki na niebieeeeeeeeeeeeeee
to idz na kastracje. to dobry wiek. ja swojego tez tak kastrowalam:) moj co prawda nie gryzl az tak mocno, ale tez dal nam popalic. teraz ma ok roku i jest mega fajnym przytulasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia ufffffff
jestem pocieszona po kastracji bedzie mniej gryzl? a ile mial Twoj kiedy byl sterylizowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaki na niebieeeeeeeeeeeeeee
tez pol roku. moj sie uspokoil. nie od razu, ale jak bedziesz cierpliwa minie. zobaczysz. duzo glaszcz i kochaj, z wiekiem to po prostu mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjkoiki
http://swiatkotow.pl/edukacja/artykuly/psychologia/art,104,jak-powstrzymac-kota-od-gryzienia-i-drapania.html " Ostrość kocich zębów można doświadczalnie sprawić podczas pieszczot, jeżeli kot zbytnio „wczuwa się w zabawę i zaczyna być agresywny. Aby do tego nie dochodziło, trzeba go uczyć od najmłodszych lat, by nie używał zębów podczas zabawy. Oto jak to osiągnąć: Nie dawaj kociakowi gołej dłoni lub stopy do gryzienia. Wprawdzie jego zęby są delikatne, a dla Ciebie może to być zabawne, lecz gdy kot urośnie, będzie potrafił (nieświadomie) zadać ból. Pozwalaj gryźć części ciała zakryte ubraniem (łydkę w dżinsach, dłoń w rękawicy), tak aby kot zrozumiał różnicę między gołym a zakrytym ciałem. Jeżeli podczas zabawy kot zaczyna używać zębów lub pazurów, zacznij syczeć. W ten sposób kotka przerywa zabawę z kociakami. Jeżeli syczenie nie działa, możesz głośno pisnąć. Pamiętaj, że używane za często, dźwięki te przestaną działać w odpowiedni sposób. Nie stosuj kar fizycznych, bo tylko prowokują one kota do obrony własnej (na pewno nie schowa pazurów). Stanowczo powtarzaj „Nie gryź! lub „Schowaj pazury! kot to inteligentne zwierzę, więc powinien zrozumieć, o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinnaś się kota pozbyć, jest to niebezpieczna zwłaszcza dla Kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×