Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sama mam dość już tego smrodu

Czy e-papieros pomaga rzucić palenie ?

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie, paląc e-papierosy, można w ciągu dnia przyjąć dawkę porównywalną z 20stoma paczkami zwykłych papierosów, jeśli się tego palenia nie kontroluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijaMi1
cześć, Czytałam, że pomaga. Nie mam na tyle silnej woli, by rzucić palenie od tak więc postanowilam sprobować i tym sposobem... kurna, zobaczymy czy to wypali... zakupiłam sprzęt, wazne dobrac odpowiednią moc liquidu. To jest jakiś sposob na rzucenie, nie ma ku temu watpliwości. Paląc na bank czuje się lepiej, mam nadzieje, że to da mi motywacje, ale warto kupować sprzety u sprawdzonych firm, bo badziew kupić to nie problem - mi bardzo pomogli w tej firmie liquidsdeluxe.firmy.net, gdyż mega dbają o klienta. To tylko moja dobra rada zróbcie jak sobie tam chcecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja nie mysle o rzuceniu :P Ale bardziej o ekonomicznym punkcie. W poniedzialek zakupilam e papierosa. Dostalam 12mg wg sprzedawcy bedzie OK. Niestety 2 dni palenia, a glowe mi rozsadzalo, wieczorem kolotanie serca. Odstawilam bo balam sie ze nieprzezyje :P Teraz czytam ze trzeba zmienic liquid, dawke. Ale ja przez 2 dni wypalilam moze 3ml. Wiec chyba nie duzo zeby przedawkowac nikotyne... Dotego ciagle mialam wrazenie ze jestem "nienapalona" Troche sie irytuje bo kase wydalam./... a nie moge korzystac. Minie to?? Mimo wszystko palic e-papierosa... czy sobie darowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 nałogowych palaczy (ja i kolega z pracy). faja za fają w pracy, łeb pękał, dryfiące ubrania.... zaden nie myslal o rzuceniu tylko zmniejszeniu kosztow. po zakupie e-papierosa doslownie z dnia na dzien odstawilismy "analogi". nie rzucamy palenia, co nas obchodzi nikotyna: grunt, ze leb nie pęka, chmurzymy, jest co zrobic z rękami, jest odruch wciagania - zaspokajany. no i koszty 50% nizsze. No i przeszkadza nam juz zwykly dym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten e-papieros ma nikotyne? jeśi tak to w czym jest lepszy od normalnego? i jak ma sie po nim żucić? tak pytam, bo nie wiem czy też nie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemur
Dla mnie bardzo pomógł. Najbardziej wkurzający jest moment, kiedy chcesz puścić dymka a bateria Ci się ładuje ;) dlatego podłączam na noc tuż przed snem. jak wcześniej spokojnie spalałam paczkę na dzień to teraz zapalę jednego albo wcale. i to głównie przy jakiejś okazji (grill itp). z całego serca polecam. co do komentarzy, że są nie dobre: dobierasz stężęnie nikotyny w olejku, smak. więc nie ma za bardzo powodów, żeby go nie palić ;) pieniążki za jego kupno zwracają się w przeciągu paru dni. a skutki są "do wyczucia" nawet dla samego siebie. zwykłe fajki zaczynają śmierdzieć, ubrania i Twój oddech przestają ;) więc ja tam nie widzę powodu, dla którego nie opłaca się go kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialydymek
Ja palilem prawie 60 lat. Pod koniec maja bylem na biorezonansie odwykowym i juz nie pale. Najgorzej jest wieczorem po kolacji, wtedy zjadam suszone zurawiny i popijam Koniak z woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pale zwyklych papierosow od 10 dni,razem z mezem.palimy e-papieroska,pomaga,bo to uzaleznienie psychiczne i bez dymka byloby trudniej.Dajemy rade.Zchodzimy do coraz slabszych,potem odstawimy calkiem.Nie wiem jakdlugo to potrwa,ale mnie juz zaczyna denerwowac to zastepstwo.Mysle ze jak rzucac to konkretnie powiedziec sobie nie i koniec.Co nie jest latwe,ale sie postaramy,dla naszego zdrowia i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agutka8998
Mi pomogl, zaczelam od palenia najmocniejszych liqidow teraz pale 6 a jak sprobowalam papierosa to myslalam ze sie porzygam, momentalnie zrobilo mi sie niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz
Te e-pap. to gowno. Ja palilem 60 lat. Pod koniec maja poddalem sie zabiegowi biorezonansem i nie pale. Trwa to 15 min i kosztuje 100,- zl. W przypadku powtorki polowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika74mk
rzucam palenie tytoniu dzięki e-papierosom. pierwszy zestaw kupiłam na portalu aukcyjnym za 60zł i to był badziew jakiego swiat nei widział. rozwalił się po 2 dniach, a liquidy to był istny fyf, wiec wiem że jak ktoś kupi badziew to moze popapać lub odstawić elektronicznego, ale potem kupiłam fajny markowy sprzęt za ok 200zł i już nigdy wiecej nie miałam problemów. nie chcę już znać zwykłych papierosów, śmierdzą! są niedobre w smaku! na epapie z 24mg zeszłam już na 6mg. i oszczedzam 500zł miesięcznie! przede mną ostatni etap, palenie 0mg, myslę, że się uda :) szczerze polecam, ja, zatwardziała palaczka 2 paczek dziennie, paląca od 20lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika74mk
do gość: znajdziesz w necie wiele ofert, ale nie kuś się tak jak ja za pierwszym razem na bubel 60zł za 2szt, bo stracisz 70zł w 2 dni a potem polecisz po zwykłe fajki. jak już kupisz sobie coś fajnego, wybierz smaczne liquidy, ale na początek nie odbiegające zbytnio od smaku papierosów. ja zaczełam od smaku wiśnowe cygaro. jeśli palisz duzo mocnych paierosów, to na początek weź sobie liquid 24mg nikotyny, nastepny weź już 18mg. jak się będziesz czuć na siłach że już mozesz przejśc na słabsze, kupujesz liquid 11mg, potem 6mg, a na końcu zawierający 0mg. gdy już sie nauczysz ssać wodę z długopisu i stwierdzisz, że to zaspokaja Twoje potrzeby, sam zrozumiesz, że już nie jesteś w nałogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosrozsadkuzkrakowa
Jak czytam niektóre wypowiedzi o elektronicznych papierosach to łapię się za głowę. Na prawdę nie wiem skąd niektórzy czerpią swoje mądrości. W necie można znaleźć bardzo dużo błędnych informacji o e-paleniu. Moim zdaniem to najlepszy i najbardziej skuteczny sposób na rzucenie palenia. Jeśli palicie pakę dziennie, to miesięcznie na fajki wydajecie ponad 300 zł a za taką kasę można kupić najbardziej wypasiony zestaw: http://liquidowo.pl/e-papierosy-4 potem chcąc utrzymać ilość palenia na stałym poziomie (równowartość paczki dziennie) kupicie 3 buteleczki z liquidem, każdy po 13-20 zł w zależności od producenta. Do tego jeszcze grzałką, którą warto wymienić raz w miesiącu i tyle. nie śmierdzisz, oszczędzasz pieniądze i znacznie mniej się trujesz. A argument, że można przyjąć więcej nikotyny? come on, jeśli ktoś ma rozum, to spokojnie sobie z tym poradzi. Argumentem takiej samej mocy jest ten, że można przyjąć mniej nikotyny lub 0 stosując płyny wolne od nikotyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palilam fajki 12 lat, paczka dziennie. czulam, ze mam zasmolone wnetrznosci az mi sie rzygac chcialo jak myslalam o tym. przerzucilam sie na epeta, ale i tak analogi popalalam, co prawda ok 5-6 dzienie zamiast 20 ale jednak. w koncu zachorowalam bardzo powaznie i rzucilam to gowno. nie pale juz od pol roku, choc ciagnie mnie okrutnie, ale sie trzymam. w koncu kiedys ta chec przejdzie. nawet jesli nastapi to za 10 lat- warto wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja palę tylko e papierosa od marca :) Wcześniej palilam paczkę zwykłych na dobę a przy imprezie dwie :O Teraz mam e papierosa Trendy ;) i mieszam sobie olejki np mięta z redbulem :D Albo czarna porzeczka,arbuz,caffe.... Polecam! Mniej smrodu,przezięień (bo na fajke wychodziłąm na dwór) i kasy wiecej.Zainwestowałam raz stówę a tak to jak fajki kosztowały mnie dychę dziennie teraz kosztuje mnie olejek około 2,50 na dzień.Czyż nie warto??? :D Pozdr,Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza 30
Kochani piszecie, żę e fajki są tak samo złe jak analogi, to moje pytanie brzmi: dlaczego tak ciężko zrezygnowac z analogów na rzecz e peta? jesli chodzi o samą nikotyne? sama z e fajką bujam się od grudnia zeszłego roku, jak już we wczesniejszym etapie pisałam pale non stop dosłownie i to jest minus.Moment odstawienia analogów był w rzeczy samej katorgą maksymalną, aż po 3 mc nie brania do dzioba analogów jeszcze raz zmiękłam i się sztachnełam to mnie zemdliło i myslałam ze siostra ma te fajki jakieś stare :) Moje zdanie jest takie,że jest to mniejsze zło nawet jesli pali się non stop.Osobiscie polecam,tylko trzeba kupic dobrą fajke, ja mam milda ale wiem że volishteż jest dobry.Poza tym bardzo istotna jest moc baterii.Jestem dużo zdrowsza i szczęśliwsza,ale decyzja należydo was :) pozdrawiam i powodzenia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza 30
acha i jeszcze jedno, nie kupujcie e peta przez internet bo w razie reklamacji jestescie pozbawieni e kiepika, więc wraca się do analogów, najlepiej kupic w sklepie najbliżej domu, bo wtedy od razu wymieniają wam na nowy sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kudzu root na nałogi z tym rzucisz wszystkie nałogi przetestowałem tylko na alkohol bo niestety nie pale a kawe mi przestała smakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megapalaczka
a ja mam 15 lat lat i palę 6 paczek dziennie, czy e-papieros mi pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clara87krk
Nie wiem czy pomaga rzucić palenie, ale są na pewno zdrowsze niż normalne fajki. Można jest sobie legalnie palić w miejscach publicznych. Ja e papierosa palę już od pół roku ;) po normalne fajki nie sięgam,mój e papierso jest firmy Green Smoke http://www.green-smoke.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Intersmoker masz znakomite e papierosy i nie tylko (mają wszystko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie na pewno pomaga warto poczytać o tym na http://epapierosopinie.pl ja dzięki artykułom na temat e papierosów zrobiłem duży krok do rzucenia palenia i dzięki temu między innymi już nie palę od roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogm
Ja dzięki epapierosom nie palę już ponad rok. Od jakiegoś czasu używam tylko liquidów 0mg nikotyny więc nawet jej już nie dostarczam do organizmu (czekolada z miętą z Ciggera rądzi). Więc jestem żywym przykładem na to że można rzucić papierosy dzięki elektronicznemu wspomagaczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiga1
E- papieros na pewno pomaga w walce z nałogiem, jest nieporównywalnie zdrowszy, pamiętajmy że mowa o produktach dobrej jakości np takich jak Green Smoke, przyjemny aromat jest zdecydowanie lepszy od smrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiga1
E- papieros na pewno pomaga w walce z nałogiem, jest nieporównywalnie zdrowszy, pamiętajmy że mowa o produktach dobrej jakości np takich jak Green Smoke, przyjemny aromat jest zdecydowanie lepszy od smrodu http://www.green-smoke.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanosik
Mnie to pomogło - rzuciłem w zasadzie z dnia na dzień, ale dopiero pół roku nie palę. Przeszedłem na Vilty. I zmianę widzę na wszystkim - dłonie, paznokcie, zapach, ale nawet i zęby... Na dokładkę jeszcze dużo niższe koszty. Nie wyobrażam sobie powrotu do normalnych fajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derka3
Ja również jakiś czas temu przerzuciłam sie na papierosy elektroniczne. Niektórzy mówią,że są tak samo szkodliwe jak tradycyjne ale moim zdaniem jest to jedynie opinia lobby tytoniowego.... Obecnie zamawiam liquidy tutaj: http://www.wapershop.pl/ Nie wiem czy znacie sklep ale mają tam chyba najlepsze ceny na papierosy oraz liquidy w sieci. Jeśli nie wiecie jakiego papierosa elektronicznego kupić to proponuję dopytać się chłopaków w sklepie.Znają sie na rzeczy i na pewno Wam doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję w tym sklepie, bo nie mają liquidów ONE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×