Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamba444

pomocy!!!!!!!!!

Polecane posty

dziewczyny pomozcie! w lipcu ocieralam swoje narzady z chlopakiem,jednak bylismy w bielzinie. w sierpniu i licpu mialam normalnie okres. jednak teraz spoznia mi sie juz tydzien i nie ma. jest tylko zolty sluz. ocieranie odbywalo sie w moje dni plodne. zrobilam pro-test, negattywny. jednak boje sie ze to moze byc ciaza, pomocy!!! co moze byc przyczyna opoznienia tego okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuga
Myślę, że jak były dwie miesiączki i test negatywny to nic się nie dzieje, chociaż może ja nie jestem dobrą osobą by o tym mówić [sama mam takie schizy], a powodów może być milion, serio. Stres, choroby, może gdzieś wyjeżdżałaś ostatnio, zaburzenia hormonalne, no na prawdę wszystko. Jak bardzo go chcesz, to polecam napar z kwiatu czarnej malwy. Jest smaczny, niedrogi i niektórym pomaga. Można kupić w zielarskim [w aptekach nie znajdziesz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sierpniu mialam duzy stres. ale pod koniec sierpnia przeciez okres byl. a teraz nie ma;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwie sie niesamowicie.
to moze byc ciaza pozamaciczna, skoro sie ocieraliscie na zewnatrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwie sie niesamowicie- dobre hehe. autorko- radze ci udać się do lekarza, w ciąży napewno nie jesteś ale podejrzewam że masz jakieś bakteryjne zapalenie skoro masz żółty śluz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuga
To zrób kilka testów, z porannego moczu. Słyszałam, że dobry jest pink test albo bobo test. Albo idź na betę z krwi. Jesli nie robiłaś od lipca nic z chłopakiem, to krew na 100% pokaże, testy z resztą też powinny ;) jestem w podobnej schizowej sytuacji, jeśli Cię to jakoś pocieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koobra nie ma bezpiecznej
ile razy jeszcze założysz ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 wresnia pro-test wyszedl negatywny,robilam go o 20 30. na jakiekolwiek badania boje sie isc i nie mam odwagi,poniewaz mam 16 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wydawajcie niepotrzebnie kasy na testy. W ciąży napewno obie nie jesteście. W brew pozorom nie jest tak łatwo zajść w ciąże (owszem są wyjątki) najlepiej wiedzą o tym te które starają się już od wielu cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko,że ja już nie mam siły. cały czas mam jakieś schizy,koszmary w nocy. i teraz jeszcze ten okres, który nie nadchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się nie potrzebnie stresujesz. Ja też nie miałam okresu, testy wychodziły pozytywnie a jednak w ciąży nie jestem. Postaraj sie zapomnieć i idz do lekarza bo przez infekcje możesz nie mieć okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcviuy
ocieralam swoje narzady z chlopakiem Czym je ocierałaś? Chusteczką, papierem ściernym..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuga
To zrób z porannego ;) Mnie testy uspokajają... jak widzę jedną kreskę to się uspokajam chociaż na chwilę. A pobranie krwi to nic strasznego. Idziesz do przychodni, czy do Medicovery, LuxMed czy coś, koszt ok 30 zł, mówisz, że chcesz zrobić badanie krwi test beta hcg i tyle. Nie musisz używać słową "test ciążowy" czy coś, lekarze są po to by pomóc ;) Ale powiem Ci, że Cię doskonale rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuga ile masz lat? nie mam chyba na to odwagi,bo juz sama nie wiem czy to schizy czy ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz 16 lat i normalnie miesiączkujesz to zastanawiam sie gdzie jest twoja matka ze cie jeszcze nie zaprowadziła do ginekologa! Zresztą sama już powinnaś dawno o tym pomyśleć a nie o "ocieraniu się" z chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama po prostu nie chce isc jeszcze do ginekologa. on mnie po prostu na sama mysl straszy i brzydzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuga
20 ;) ale to i tak za młodo na dziecko po za tym jestem koszmarnie niska i sporo osób bierze mnie za 16/17 latkę i ja zdaję sobie z tego sprawę, dlatego wiem, że to jest stresujące. Strasznie się cykałam, pójść kupić pierwszy test czy do gina, ale się przemogłam. I poszłam. Po test i do gina. Głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podczas kupowania testu mialam wrazenie,ze wszyscy patrza sie na mnie jak na jakas idiotke. ale dalam rade. mysle ze kupie jescze jeden test i jezeli wyjdzie znowu jedna kreseczka bede troche bardziej spokojna, ale najbardziej spokojna bede, kiedy przyjdzie ten okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuga
Jak się tak stresujesz, to idź do Rossmana po pinktest. Chwytasz z półki, lecisz do kasy, dajesz pieniądze i po bólu, nie trzeba mówić. Mi było lżej w taki sposób. Testy te są tam gdzie prezerwatywy przy kasach zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie w Rossmanie kupowalam pro-test , który wyszedl negatywny. skoro byloby zaplodnienie, to byłby to 3 miesiąc, czyli raczej test by się nie mylił, skoro ma gwarancje 99%, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuga
To najlepiej kupić teraz innej firmy, tak się zazwyczaj robi, by mieć większą pewność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same mądrale tu
Kup sobie nowy mózg, w rossmanie jest promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z poza miasta i w centrum bede dopiero w piatek chyba. ale zrobie tak jak mowisz , tak sadze. i tym razem test zrobie rano, a nie wieczorem. mam nadzieje,ze bedziemy jeszcze w kontakcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuga
Jak chcesz pisz na gadu : 5762670 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×