Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hungary

Konkurs w urzędzie gminy-test

Polecane posty

Gość hungary

Witam, czy ktos z was był kiedys na teście z urzedzie gminy - stanowisko ds. rolnych i gospodarki odpadami jeśli tak, to jakie przykładowe pytania mogą się pojawić. Bardzo proszę o odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789!
jakim członkiem rodziny jest dla ciebie : -wójt -zastępca -główna księgowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
mam ciocie radną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789!
jak w koalicji, to etat już twój :) jak w opozycji to zapomnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
pytania dotyczace ustaw u mnie byly to glownie ustawa o odpadach, o samorzadzie gminnym, kpa, o utrzymnaniu porzadku i czystosci w gminach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789
przecież każdy urząd to ranczo Wilkowyje :D. Możesz nie mieć pojęcia o czymkolwiek ale jak jesteś w klice wójta to po zabiegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
szans e a powiedz czy były bardzo szczegółowe? bo te ustawy co wymieniłas, to własnie jest ich znajomosc? nie wiem na co zwrócic uwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
szans e mam wielka prosbe, jakbys sie pojawila to daj znac, chcialabym jeszcze Cie zapytac o kilka spraw, podam moje gg, jakbys byla tak dobra to napisz (bede Ci bardzo wdzieczna!!!)gg 2718885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
nie mam niestety gg. Były dość szczegółowe, ale do przejścia moim zdaniem. Ja z reguły jestem zapraszana na rozmowę, więc przechodzę test. Nie pamiętam pytań. Ale przykładowo od kiedy stosowane są nowe regulacje o odpadach, wymień 3 typy odpadów, które powinny być zbierane w myśl ustawy, jaką średnicę powinny mieć drzewa, które można usuwać itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
o kurcze, no to będzie cięzko w ogłoszeniu jest znajomość 8 ustaw, jak zrobią ze wszytskiego to bez szans ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
Nie nastawiaj się jednak zbyt pewnie, wiesz jak to jest w urzędach. No ale ja też chodzę na takie nabory, najbliższy test w czwartek. A duża gmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
moja rada - czytaj ustawy, zawsze coś tam skojarzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
no proszę, a na jakie stanowisko masz ten test? gmina nie jest duża... no owszem poczytam, ale i tak zbyt duzo nie zapamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
podinspektor, wydział podobny do tego na który Ty aplikujesz:) Tylko to urząd miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
najczęściej te testy nie mają zbyt wiele pytań. 15, 20. Część otwartych pytań może się poajwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
ja woj. pomorskie widze, że weteranka jesteś :) skoro często bywasz na takich testach, to ustawy masz chyba obcykane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
ja raczej sie nie nastawiam, na nic... te ustawy to po raz pierwszy na oczy widze,, wiec cięzko je przyswoic jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
8 ustaw, to prawie 1000 stron....moze z 2 zapamietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
nie mialas nigdy z nimi do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
no na kilku juz bylam. Widzisz z jakim skutkiem. Wciaz bez pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
no akurat ochrona srodowiska i sprawy rolne - nigdy :D więc dla mnie czarna magia i nie wiem czego sie spodziewac na tym tescie.... dobrze, ze to test, a nie rozmowa, bo bym nic nie odpowiedziała!!!!!!!! na konkursach byłam kilkanascie razy (ale bardzie społeczne stanowiska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
a moze ta cicoia radna pomoze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
ja tez bez pracy (od stycznia) i tak czuje, ze to stanowisko obsadzone, tym bardziej nie chce mi sie tego czytac. zreszta- co za kretynstwo robic testy z ustaw, ciekawe czy Ci co robia te testy znają te ustawy, oni madrzy, bo na rozmowie siedza z ustawami w łapach i wymagają od Ciebie gotowej formułki!!! żaaal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
watpie, zeby ciocia cos pomogła. Trzeba by było miec wojta za rodzine, to wtedy tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
od stycznia, kurde dlugo. Ja od lipca. Pewnie, że żal. Jak potzreba to zawsze do ustawy mozna zerknac w czasie pracy. A tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
a na tescie masz znac ją na blachę, no gdzie tu logika? a Ty na jakie stanowisko sie ubiegasz? duzo chetnych jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
a moze nie będzie z ustaw, do mnie jak Pani zadzwoniła, ze mam sie stawic na test to pytałam z czego (ale skubana nie chciała nic zdradzić) kiedys jak składałam do policji to mi kobieta powiedziałą z jakich ustaw sie przygotowac i faktycznie to było. No ale do sali weszła stażystka (była zima, wszystcy w kurtkach, z torebkami) a ona weszła w sweterku... to od razu było wiadomo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans e
podisnepktor ds gospodarki odpadami, urzad miasta. Chetncyh 16 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
u mnie 11 chetnych :) o 10 za dużo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
i też mam w czwartek test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×