Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Porazkaaa

27 l male dziecko i rozwod

Polecane posty

Gość Porazkaaa

Rozstajemy sie z mezem. 3 lata po slubie. 5 msc dziecko. Mam 27 lat. Czy to koniec mojego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda jesteś
znajdziesz jeszcze innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła franca
To dopiero początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutgyt76
Nie, to poczatek twojego zycia:) Czas zaczac cos nowego i pieknego:) popatrz na te dobry strony, bedziesz wolna i niezalezna, zero skarpetek brudnych fochow, proszenia sie o seks klotni i wogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Nie, to początek nowego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna.
Nie możesz tak myśleć nawet przez chwilę, że to koniec życia i poddać się, załamać. Pomyśl tak: nowe życie, zmiany, miłość(no może nie odrazu ale za jakiś czas napewno poznasz tego jedynego który da Ci szcześliwe życie). Wiem, że to trudne ale zaczynasz życie od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutgyt76
taki tam szczery wez spierdalaj, widac ze nikt cie niekocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutgyt76
taki tam szczery po drugie chyba mylisz pojecia:D niekazda ma po ciazy rozstepy i obwisle cycki:) pozatym skad to powiedzenie ze po porodzie cipka jest jak wiadro widac , ze masz informacje gorzej niz dzieci z zerowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam szczery
kocha a po huj mi to ? rucham wlasnie takie torby po rozwodach w wieku okolo 30stki. łatwy sex bo szukaja tatusia dla dziecka a hasełko kochanie wychowam jak swoje działa rozbrajajaco, do tego popieranie argumentami typu ze spoko bo juz duze nie bede musiał wstawac z rana itd... jebac jebac i jeszcze raz jebac a suki godza sie na wszystko, drugie spotkanie i w dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ze wiesz to od
dlaczego sie rozwodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna.
taki tam szczery - spier dalaj stad CWELU. samotny prawiczku po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutgyt76
noto widac, ze na nic wiecej cie niestac jak ''ruchanie takich toreb'';] co zadna lepsza cie niechce?haha szkoda mi ciebie, ze trafiasz na takie pasztety w takim razie:) Bo znam niejedna co ma dziecko i wyglada lepiej niz bezdzietna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam szczery
wszyscy moi kumple maja zonki ktore rodziły naturalnie, im mowia ze sa nawet ciasniejsze niz wczesniej bo co maja mowic ale przy wodzie mowia inaczej ze luzna i jakas sucha ... . rozstepow nie ma pewnie z 10% rozwódek wiec praktycznie zadko spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam szczery
niestac hehe a po huj mi jakas baba na stał i do tego sie przy niej jeszcze pocic. chodze na imprezy na ktorych jest masa takich lasek. jest w moim miesice klub gdzie sie takie laski bawia. łatwe jebanie bez zobowiazan i skrupułów. spadaj gienia swait sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutgyt76
a co ty masz do tych rozstepow???jedne maja inne nie, nietylko to sie liczy?co ty taki idealny jesstes???w takim razie ci twoi koledzy sa jacys popierdoleni:d i poco ruchaja:D?bo inna ich niezechce???? a co z tymi co mialy cesarke?tez powiesz ze sa rozjebane czy do czegos innego sie przypierdolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-O-N-O-P-I-A
odpalić tego "taki tam....' FRAJER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutgyt76
ehh kiedys i ciebie zakochanie dopadnie i zobaczymy co bedziesz myslal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutgyt76
bronisz sie mowiac ze niechcesz stalego zwiazku...a moze to inne niechca byc wlasnie z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silny
Taki tam szczery.. Znam wiele kobiet okolo 30tki z dzieckiem , i uwierz mi na slowo kolego wygladaja niesamowicie. Niektore sa niesamowite :) a tak poza tym kto Cie tak skrzywdzil i urodzil ?? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutgyt76
''silny'' nareszcie normalny facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukitka
Jakos mam wrazenie, ze autorka upatrzyla sobie meza na ojca swoich dzieci. I choc dziwak, to wytrzymala z nim 8 lat. Ale odkad jest dziecko, spelnil swoje zadanie, coraz wyrazniej widzi jego wady i podswiadomie uznaje za bezuzytectnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukitka
nie tu mialo byc, przepraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×