Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Huhijkk

Ludzie, szybko! To nie prowo, uciekł mi ptasznik! Jak wrzucałem mu jedzenie, to

Polecane posty

Gość hehhrhrhr
no troche za krotko ... Szukales go tyle, a potem tak nagle zobaczyles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhrhrhr
Bo pewnie to prowo, ale nie pierwsze, nie ostatnie niestety. :) uwazaj na drugi raz albo go oddaj, jesli to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ0001
wiem ze temat, nie aktualny ale miałem ostatnio sam taka przygode i w sumie nie znalazłem w sieci odpowiedniej dla mnie inf.wiec z tąd ten post. Pajak ucieka co zrobić 1. jeżeli jest to sezon grzewczy, obniżyć temperaturę w mieszkaniu (pokoju) co sprawi ze pająk będzie powolny, mniej agresywny i o wiele prostrzy do zlapania, a przy tym nie wyrządzimy mu krzywdy. 2. nie panikować, pająki nie schowają sie pod łóżkiem bo doskonale widza ze tam jest coś dużego, co rusza się w czasie kiedy on jest najbardziej aktywny, tym czymś jesteś Ty. 3. jeżeli pająk uciekł w lato sposób z torfem zawilgoconym rozstawionym po kontach najlepiej się sprawdzi, o ile pająk bedzię nadal w mieszkaniu. 4. apeluje o bezpieczne przesuwanie mebli i szukanie pająka, by go nie skrzywdzić bo to, że uciekł to tylko twoja wina. 5.i musicie być przygotowani na to że pająk może być zakamuflowany miesiącami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej znajdź numer do takiej osoby która tym się zajmuje może ona go znajdzie. A i zobacz w owocach butach ubraniach zobacz wszystkie rzeczy w domu i każde pomieszczenie w kątach też sprawdzaj weź że sobą pojemnik jak znajdziesz to zaczajisz się na niego i go w pojemnik. To jest moja rada możesz poszukać go. Z kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×