Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka1085

TESCIOWA

Polecane posty

Gość myszka1085

hej kochane jestem tutaj nowa ale mam straszliwy problem i niech mi ktoś coś doradzi....może zacznę od początku pokłócilam sie z rodzicami i zamieszkałam u tesciowej no ale nie mieszkalam dlugo bo zmarl moj ojciec i wrocilam do matki nietety poklocilam sie z matka i mąz postanowil ze zamieszkamy spowrotem u jego mamy no i tu sie zaczelo niczym z deszczu pod rynnę. tu nie jest w tym problem tylko polega na tym ze cieszy sie tym ze my z mezem sie kłucimy, robi nam na zlosc, sama dopuszcza bysmy sie kloicili..zamyklam pokoj ktory dostalismy a ona i tak go sobie otwiera...... na moje dziecko od rykotow wyzywa na swoje corki od pi** szmat suk i tak dalej...powiedzcie czy mozna z tym cos zrobic????mozna gdzies Z tym isc wiecie jak wojna to wojna. nie jestem zlosliwa ale na domiar zlego bedziemy mieszkac obok...jak to jakos zalagodzic albo nie wiem poprostu nie chce dac sie tesciowej ale rodzina mowi ze tesciowa jest straszna nawet sama rodzina nie lubi???co wy na to powiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanadziewczynaxxxx
a dlaczego nie możecie zamieszkać u Twojej mamy? Jeśli kłócisz się z matką to może z tego też wynikają spięcia z teściową,może problem jest w Tobie a nie w tych kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
już dawno by mnie tam nie było !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×