Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaatioszkaa

Greys anatomy sezon 9

Polecane posty

Mam nadzieję, że serial utrzyma poziom. Mnie trochę zirytował fakt przerzucenia akcji od razu o miesiąc na przód w stosunku do katastrofy. Lexie i Mark byli bardzo wyraziści, nie wiem czy fabuła nie ucierpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze bo lubie
przyznam ze bede tesknic za para marka i lexie. ale aktorzy nie przedluzyli kontraktow i niestety musialo sie tak skonczyc. bardzo podoba misie nowa meredith-meduza. jestem zawiedziona przemiana bailey jakos za lagodna, w pierwszych sezonach ja uwielbialam. watek derecka troche powielony z watkiem dr burke. fajnie ze april wroci, pasuje do averyego, mam nadzieje ze beda razem. no i szkoda arizony, ostatnimi czasy ja polubilam. a co sie dzialo po katastrofie zostanie pokazane w drugim odcinku. takze dowiemy sie co sie dzialo, jak zostali uratowani. nie moge sie doczekac drugiego odcinka i kazdego nastepnego, mam wrazenie ze to bedzie zaskakujacy sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię oglądać z taką długą przerwą. chyba poczekam na wszystkie odcinki i wtedy przez 2 dni zaliczę caly sezon. teraz od początku oglądam "Gotowe na wszystko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam niedawno 9 sezon. Miałam przerwę na 8 gdzieś koło 15 odcinka, i szybciutko nadrobiłam. trochę dziwnie- lexie i mark nie zyją, arizona bez nogi...:o eriki też nie ma. cristina sypia z jakimś innym typem , a kibicowałam jej i owenowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgr.
Cristina sypia z Owenem tj. ze swoim bylym mężem więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugi bugi bugi
ja nie moge przelknac ze usmiercili i marka i lexi :( Mogli poprostu wyjechac razem i zyc gdzies w innej czesci usa a jakby wypoczeli juz aktirzy grajacy ich role to moze zdecydowaliby sie na powrot do serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej......
jeśli nie wiadomo o co chodzi...to chodzi o pieniądze. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgr. Crisitna sypia z jakims facetem ( lekarzem ?) ze szpitala gdzie pracuje ( 2 albo 3 odcinek ) 9 sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marecka/
obejrzalam juz 24 odcinek sezonu 9. jeszcze 2 odc. i konec serialu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaq
24 odcinek, to finalowy odcinek 9 sezonu, teraz bedzie przerwa i na jesien zacznie sie sezon 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×