Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SABA12

Sala bankietowa- dobry bisnes ?

Polecane posty

Gość SABA12

Witam od dłuzszego czasu jestem bezrobotna, trafiłam na ogłoszenie o możliwości wydzierżawienia sali bankietowej za miastem na około 80 osób. Szukam porady , czy ktos moze ma doświdczenie w takim bisnesie . Czy warto spróbować poprowadzić taki bisnes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789
Jaki stan tej sali, jaka lokalizacja, jakie zaplecze techniczne ? I wreszcie jaka twoja wiedza na ten temat ?. Jaka konkurencja, jakie możliwości, czy jest możliwość zakwaterowania gości ?. 1000 pytań !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SABA12
To ze moze byc 100 pytan to wiem.. Rzuciłam temat tak ogólnie..być moze ktoś ma takie doświadczenia . To nie byłby wielki bisnes..stawiałabym na rózne imprezy okolicznościowe jak andrzejki, osiemnastki, imprezy firmowe, imprezy z ogniskiem tematyczne itp..oraz wesela, chrzciny,komunie..sala na80osob to nie duza..ale w idelanym stanie, z wystrojem, kuchnia, parkingiem , wiata na 50 osób..itp..sam czynsz za wynajem 3000 plus media..takie ogólne dane..wiem ze to nie ławtwy bisnes..ale warto chyba próbować..kucharką jest z w domu z zamiłowania( to moje małe hobby) oprócz tego mam trochę praktyki w pracy z ludzmi i marketingu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwion ........
masz doświadczenie w marketingu a nie wiesz jak przeanalizować rynek, policzyć ilu w jakich miesiącach będziesz miała klientów i czy to się opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SABA12
a co ma piernik do wiatraka ? Liczyłam na opinie osob z podobnym doświadczeniem..a nie matematyczne wyliczenia..Proponuje czytanie ze zrozumieniem..Dwie odpowiedzi , żadna nie na temat..aby napisac coś,,optymistycznego"..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789
Optymistycznego ? Proszę bardzo, jest super, bierz w ciemno, za rok takie Gudzowate i Solorze z ręki ci będą jadły :). Zadowolona ? A swoją drogą, to dziwna metoda badania rynku na takim głupkowatym forum jak to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdvddgggf
mi sie wydaje ze moze to byc ci ciezko rozbujac, z jakiegos powodu ktos nei chce buznesu tam prowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opt mista
odłóż na bok wydawanie się. prawdziwy biznes opiera się na badaniach rynku "a co ma piernik do wiatraka ?" badania rynku a marketing to piernik i wiatrak ? z twoim rozumem życzę powodzenia w biznesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo14789
Znam punkt gdzie ktoś jakieś trzy lata temu kupił stary PRL-owski lokal, zrobił kapitalny remont, do tego ogromny plac, korty tenisowe, pole namiotowe, paintball i inne zabawy ekstremalne, więc po rozmachu sądząc nie był to ktoś z kilkoma złotymi w portfelu. Wczoraj widziałem tam tabliczkę "w likwidacji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×