Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monster hi

Jak spostrzegacie siebie? jak wyleczyć swoja psychike?

Polecane posty

Gość monster hi

jak w temacie - jak postrzegacie siebie, swoją sylwetke? ciekawa jestem czy macie tak jak ja? Z powodu choroby tarczycy przytyłam 6-7 kg , waże 67 kg i w lustrze widzę się jak obrzydliwego grubasa. Mam z tego powodu ciągle doły, nienawidzę swojego ciała a nic nie udaje mi się z tym zrobić. Za 2 tyg mam operacje usunięcia tarczycy wiec może po się uda. Ale wróćmy do tematu. Przed chorobą ważyłam 60-61 kg przy wzroście 168i uwazałam ze jestem gruba, rok wczesniej zrobiłam diete i ważyłam 57-58 i tez byłam gruba. Ile bym nie ważyła ciągle jestem za gruba!!! Dotarło to do mnie jakis czas temu gdy ogladalam zdjecia których nigdy wczesniej nie widziałam. zobaczylam jakies zdjecie i mowie do męza - ale ta moja siostra na tym zdjeciu jest do mnie podobna- on na to: oszalalaś przeciez to Ty! Tak, nie poznałam się bo osoba na zdjęciu była jak dla mnie szczupła (tak jak szczupła jest moja siostra) i kiedy to usłyszałam przyjżałam się jeszcze raz i....momentalnie dostrzeglam grube uda, szerokie biodra. Jak się tego pozbyć? Wszyscy dookoła mnie mowią że wyglądam ok a ja widze cos zupełnie innego!!! chce sie tego pozbyć! jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×