Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylematos

Czy wyprowadzić się z Warszawy?????????????????????

Polecane posty

Gość No i co autorko?
Podjelas jakas decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wyprowadzam pod Warszawę do Kątów. Kupiłem tam już działkę (osiedle Rajska Osada) i czekam aż dokończą budować mi dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też każdemu polecam tam działkę, jak tylko dostanę kredyt to ją kupuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam jeszcze uwagę na kwestię okresu, gdy dzieci bedą miały po 18-2... lat, tzn już będą dorosłe, ale jeszcze nie wyfruną z gniazdka. I bedą chciały np. iśc do klubu, kina, teatru itp. I np w piątkowe wieczory będą chciały wracać w środku nocy... W mieście to jest ok - można wyjechać gdzieś po dziecko, mogą je podrzucić rodzice koleżanki, są taksówki, w ostateczności nocne autobusy... A Wy macie trójkę dzieci... Przecież nie zabronicie im wychodzić. I co, będa wiecznie nocowały po znajomych, a Wy nie będziecie nic wiedzieć co i jak? Ja bym tego nie polecała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej poszukać po prostu większego mieszkania niekoniecznie na waszym osiedlu. Przykładowo na tarchominie budują się mieszkania z różnorodnymi metrażami i pokojami i dla każdego na pewno się coś znajdzie ;) lokalizacja mieszkań też jest dobra bo to cicha i spokojna dzielnica i nie jest zbytnio oddalona od centrum. Link do ich strony jakby ktoś chciał się zainteresować: http://bliskitarchomin.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitabier
Wyprowadź się, życie w warszawie do lekkich i tanich nie należy przecież, ceny mieszkań też nieustannie idą w górę – za byle klitkę trzeba płacić ogromne pieniądze. Ja podjęłam już tę decyzję i pod koniec wakacji przeprowadzam się do swojego 2pokojowego mieszkania w Piasecznie. Razem z narzeczonym już nie możemy się doczekać! Jakby ktoś był zainteresowany, inwestycja to Dom Marzeń Piekut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×