Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gryzelinka

jaki kupić materiał na obrus?

Polecane posty

nic mi się w sklepach ani na allegro nie podoba jeżeli chodzi o obrusy, więc postanowiłam, że kupię materiał i dam do krawca, żeby mi sam uszył. I teraz pytanie: jaki rodzaj materiału kupić/ jaki się kompletnie nie nadaje na obrus? Obrus ma być do salonu. Mogą być też niestandardowe materiały, jestem głodna eksperymentów :P Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek098
Nie wiem czy to dobry pomysł. Zapłacisz za materiał i za usługę. W internecie możesz znaleźć obrusy o jakich nawet nie śniłaś. Kupiłam ostatnio piękne obrusy świąteczne tutaj: http://www.wyjatkowaposciel.pl/category/obrusy-wielkanocne Zajrzyj, może właśnie tam znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do czego tu krawiec? żeby założył brzeg i obszył prostokąt materiału? no bez przesady, juz takimi lebiegami chyba nie jesteście? a co do materiału, idziesz do sklepu i pytasz o material obrusowy - sprzedawca pokaże palcem, które materiały nadają się na obrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yortisss
Bardzo ładne narzuty dostaliśmy w prezencie ślubnym i wszystkie są od firmy Tera. Sama teraz szukam pościeli, kołdry i innych takich dodatków i mam zamiar też sobie kupić tej firmy. Narzuty są grube, porządnie obszyte, ciepłe i delikatne w dotyku – rewelka. Warto sobie ich tekstyliów poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maltikk
Prowadzę dom weselny i w kwestii obrusów, serwetek, czy pokrowców na krzesła to się zaopatruję w firmie Tera. Terminowa obsługa, jeśli się z nimi umawiałem na konkretny termin to rzeczywiście mogłem liczyć na to, że dostanę na ten dzień towar. Kontakt do nich można na stronie tera.org.pl znaleźć. Tutaj też jest pełny opis tekstyliów jakimi handlują i ich specyfikacja jeśli chodzi o gramaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×