Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kantalupa z milupy

szukam starej piosenki-trudne wyzwanie

Polecane posty

Gość kantalupa z milupy

Witam. Szukam starej piosenki z lat chyba 70-tych lub początku 80-tych. Znam słowa na pamięć, ale jak wpisuję fraze w google to nic mi sie nie wyświetla. A w każdym razie nie to, o co mi chodzi Piosenkę śpiewa mężczyzna. Oto tekst: "Why must I feel this way"... 3 x powtórzone. To jakby refren. A zwrotka: "Give me reason to live give me something to give give me someone to love like a star of above (chyba). My heart is on fire is it love or desire I'm feeling so cold feeling..... tu nie pamiętam dalej. W refrenie jest dadada i ten tekst "why must I feel this way" Pioseneczka jest prościutka, łatwa, bardzo rytmicznie i łatwiutko spiewana. Wiem,że to trudne, inaczej nie prosiłabym o pomoc.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie inteligentna
odpowedz - kantalupa szuka piosenki z lat 70 czy 80tych a jakis debil jej wyjezdza z Backstreet Boys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantalupa z milupy
No niestety, to zupelnie nie to, ale dzięki za dobre chęci. :) Cholewcia, wiedziałam,że będzie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, znalazłam ten post szukając właśnie tej piosenki:) mam to nagranie, przegrywane od lat ze szpuli na kasetę i na cd wreszcie...i gdzieś po drodze zapomniałam czyj to kawałek... czy ktoś to jeszcze pamięta? dolączam się do prośby kuantalupa z milupy. tymczasem szukam dalej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeerrrtt

szukam piosenki ze słowami "Wando chociaż Cię nie widzę ale kocham Cie " albo coś bardzo podobnie bo to mówiła starsza kobieta że były takie słowa moze ktos zna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×