Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

^^kinomanka^^

PROBLEM Z ANTYKONCEPCJĄ

Polecane posty

jeśli okres dostanę wieczorem lub w nocy (bo często mi się to zdarza) to kiedy mam wziąść pierwszą tabletkę? też wieczorem lub w nocy? czy następnego dnia rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjgjh
Też miałam z tym ostatnio problem. :) Na szczęście o dziwo dostałam rano. W sumie chyba nie ma różnicy ale lepiej weź o tej porze o której zwykle zamierzasz brać. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz co najwyżej przez pierwszy tydzień używac dodatkowo gumek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak wieczorem tak do 22-23 to lepiej by bylo zebys juz wieczorem wziela no i wieczorem caly czas brala przynajmniej to pierwsze opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_kotami to już wiem że jak dostanę w nocy to wezmę rano ale czy jak wieczorem dostanę np o 19 lub 20-stej to mogę poczekać do rana i wtedy wziąść pierwszą tabletkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej masz krwawienie z odstawienia a ono wcale nie musi wystapic wieczorem,wiec jakos Ci sie to ureguluje moze samo po pierwszym opakowaniu,zreszta wcale nie powiedziane ze dostaniesz w nocy lub wieczorem,statystycznie wiekszosc kobiet dostaje rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjgjh
Ja tylko dodam, że czytałam, że akurat tabletki anty lepiej brać wieczorem i przespać ewentualne skutki uboczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×