Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wodospad :)

Zrobiłem sobie post.

Polecane posty

Jak w temacie. Jak na razie wytrzymałem tydzień bez orgazmu (mój rekord to miesiąc). Najlepsze jest to, że zacząłem śnić o seksie - są odlotowe. Ciekawi mnie czy też tak macie. Dodam, że lubię codziennie się onanizować więc tydzień postu jest dla mnie wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she wolf
ja mam przymusowy post bo facet wyjechał na dwa tygodnie, ale faktycznie zaczyna sie seks po nocach śnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam, ze jestem piekna i cudowna. ale ocieralabym sie o niegio posladkami tak dlugo dopoki by postu nie przerwal a jesli to by nie pomoglo to masowalabym go przez spodnie, jego jajeczka i twardego fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post mam świadomy. Zauważyłem różnicę w jądrach. Ręka sama wędruje odruchowo do penisa jak leżę na wyrku i oglądam film. Kusi, jednak powstrzymuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto w nylonkach, mieszkamy od siebie daleko. Napisz mi skąd jesteś to Ci udowodnię. Zresztą, żona też chce mnie złamać jednak jej się to nie udaje. Tydzień to nie jest długo bez seksu, jednak długo jest bez orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Opole
Oj z chęcią bym się takim tygodniowym kutaskiem zajęła. Lubię mieć spermę na sobie, więc pewnie dużo by jej było na buzi i cyckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <Daniel>
Podziwiam Cię Wodospad :), ja nie daję rady. 2 dni to max. Najgorzej miałem w szpitalu jak musiałem tam spędzić więcej czasu.Waliłem w kibluz nasłuchem by mnie nikt nie nakrył bo zamknięć nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kancelaria prawna.
Z postem się zgodzę, też tak mam że jak się nie zabawię to mnie normalnie energia rozpiera. Sny atakują co noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz świnoujście
2 tygodnie, kobieta długo nie czekała. Wytrysk był ogromny. Zalałem jej plecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to się marzy
Mnie to się marzy by jakiś mnie przeleciał. Jak bym miała męża to bym go gwałciła. Nie wytrzymałby jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×