Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama nie czytająca

jaką fajną i wciągającą (nie nudną:p) książkę polecicie nieczytającej?:)

Polecane posty

Gość mama nie czytająca
matka z polski B - kwiaty na poddaszu również oglądałam tylko film i bardzo mnie poruszył:) tak jak pisałam, do książek nigdy mnie nie ciągnęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cma ćme
To moze druga część Kwiatów na poddaszu "Platki na wietrze" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nie czytająca
zdążę przeczytać 400stron?:) a w książce też tak jak w filmie było? że ta matka zawisła na welonie na koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najarannnnnnna_ ankaaaa :))
Biała Masajka super ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nie czytająca
p.s.kocham Cię nie był najgorszy - mam rozumieć, że książka lepsza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekamnalato
Film Igrzyska nie umywa sie do ksiazki. Poza tym tego jest trzy czesci to wiedzialabys cosie dalej stalo ;) bo na dalsza czesc filmu trzeba jeszcze dlugo poczekac. Moze to nie jest najlzejsza ksiazka ale wciagajaca. Tak jak pisalam polecam chmielewska, cobena, grishama. Lubie tez ksiazki Grocholi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opjkrtgj
Szarlotka z ogryzków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepik z niespodzianka -Katarzyna Michalik o ile sie nie myle masz kilka czesci tej ksiazki opowiadajacej historie bohaterek ktore sa przyjaciołkami i Klub Matek Swatek ktos juz Ci polecił to jest fantastyczna ksiazka :) i seria ksiazek Hanny Cygler nie pamietam tytułu ale to sa fajne tytuły do szpitala wciagaja i poprawia sie humor po nich :) wiem przerabiałam lezenie i czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie zdążysz przeczytać w szpitalu a Cię wciągnie to przeczytasz po wyjściu ze szpitala, to jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klub matek swatek i Szarlotka z ogryzków zdecydowanie ok :) Ja polecam też Terakowską, chociaż pisze lekko, to porusza sprawy całkiem głębokie. Spoko jest też "Abonent czasowo niedostępny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 twarzy Gre y a . Cóż tam za sex był no i te pomysły .... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wciągające książki to polecam pozycję "Skazaniec" Krzysztofa Spadło. Książka utrzymuje w napięciu od pierwszego akapitu i nie odpuszcza aż do końca. Mimo tego, że klimat i fabuła są nieco trudne, bo przecież więzienie to nie bajka, to jednak wydaje mi się, że warto poznać prawdziwy obraz polskiego więziennictwa (w tym przypadku początku lat 20 poprzedniego wieku). Jeżeli ktoś lubi takie pozycje jak Skazani na Shawschank i Zieloną Milę to gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie nudna jest książka Znikasz. Powiem więcej, jest ona bardzo wciągająca i nie można przestać czytać. I tę książkę mogę polecić Ci z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabska zona i kontynuacje arabska corka. Tanya walko. Souad-spalona zywcem. Sprzedane -betty mahmoody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssa
Do mnie bardzo przemówiła ostatnio książka ,,Wilki". Może dlatego że sam żyję na co dzień w takim świecie jaki opisał tutaj autor. Jestem prawnikiem i generalnie wiem co to znaczy – wyścig szczurów, walka o prestiż i uznanie, i jak bardzo to wszystko człowieka wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że świetną i na pewno nie nudną książką jest Pięć dni ze swastyką, świetnie napisany kryminał. Polecam po nią sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Ostrowska- Ja pani woźna. Super książka, wciągająca. Czytaj, to rozwija wyobraźnię. Czytaj też swoim dzieciom. Żaden film nie zastąpi książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też należę do takich osób i głównie mnie interesują książki, które opisują naprawdę ciekawe historie, zobacz - https://livro.pl/opowiesc-podrecznej-atwood-margaret-sku1139088776.html Powinno cię wciągnąć. Trochę wirtualnego klimatu, ale ogólnie książka opisuje nieco inną rolę kobiety. Fajnie się to czytało. W sumie to po niej właśnie zaczęłam się interesować dziełami tej autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pektes

Jedna z naprawdę bardzo dobrych, wciągających nowości - livro.pl/tajemnice-wydarte-zmarlym-craig-emily-sku1221398462.html Ale to nie są zmyślone historie, tylko pokazane macie tam, jakie możliwości daje nauka pod względem ustalania tożsamości osób na podstawie samych kości. Mega, mega ciekawa, ale też pokazująca, jak daleko doszła nauka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata wymiata

Souad spalona zywcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×