Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smiesznie

co sadzicie?

Polecane posty

Gość smiesznie

moja rozmowa z chlopakiem:(on ma 22l a ja 20l) on: dzis mam przyjsc nie? ja: no jak chcesz on: no nie chce mi sie za bardzo no ale zas zla bedziesz jak nie przyjde wiec takjakby nie mam wyboru hehe ja: to nie przychodz on: ta i focha bedzie ja:no naprawde nie chce zebys przychodzil on: no oki..zobaczymy co z tego wyjdzie.. ja: nic w dupie Cie mam i tyle..przyjdz jak Ci sie bd chcialo i zatesknisz tak naprawde ciekawe kiedy to bedzie hehe on: lol.. i taka gadka..skoro masz mnie w dupie to nie przyjde w ogole..po co mam do kogos takiego przychodzic czy w ogole z takim kims gadac;/ nawet jak zatesknie;/ ty jak chcesz miec zcas dla siebie czy kolezanek to dobrze a jak ja chce miec chwile dla siebie zeby sobie pograc czy poogladac cos przed praca to juz foch i takie slowa..wiec za takie cos nie zobaczysz mnie na oczy! tyle mam Ci do powiedzenia.. ja:haha ja: w dupie mam twoje przyjscie skoro ci sie nie chce tak dla sprostowania ja:trzeba bylo napisac ze chcesz tv ogladac a nie z takimi testami ze ci sie nie chce a i dobrze plakac nie bd za kims kto za mna nie teskni on:napisalas jasno i wyraznie w dupie cie mam a nie przyjscie..wiec gowno mozesz prostowac i nie smiej sie kurwa mac bo nie masz z zcego..w huj zabawne to faktycznie! ja: haha no zabawne bo Ci sie przyjsc nie chce juz trzeci dzien a kolezanki mi wtracasz haha on:wal sie.. nie wtracam tylko tlumacze..widac za tepa jestes zeby to zrozumiec dla wyjesnienia to staram sie spotykac z kolezankami wtedy kiedy on np pracuje badz jak sie znimi widze w taki czas kiedy z nim tez bym mogla to jest jeden dzien a nie kilka pod rzad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×