Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kręconka :)

Były facet - naprawdę mi zależy...

Polecane posty

Gość kręconka :)

Mój były facet wszedł w związek w którym chyba nie jest szczęśliwy, bo wciąż co jakiś czas odpisze mi na mail czy sms co słuchać. gdy zaproponowałam spotkanie z entuzjazmem odpisał że chętnie i "oczywiście, odezwie się"... a niby to jest w związku... w naszym by takie spotkanko z eks nie rozeszło, ale widać teraz nie jest szczęśliwy... i tu moje pytanie... spotyka się z panną która ma dziecko z poprzedniego związku (małżeństwa)... wiem że on ponoć kocha ją i tą małą, ale...chyab czegoś mu brakuje jak ze mną się kontaktuje... i teraz pytanie, co zrobć by w końcu się z nim spotkać... po odkąd napisał "odezwę się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" -> tak, dokładnie tyle wykrzykników... to daje do myślenia... ! (czyż nie? ... jakoś temat umilkł a ja się nie mogę doczekać.. powinnam ponowić pytanie, zadzwonić, pokokietować przez tel? ta dziewczyna to młoda rozwódka z dzieckiem...!!! czy możliwe że z tą panną to nic poważnego? no i jak to możliowe że 30 letni kawaler zatwarzdziały kawaler pakuje się w związek z taką dziewuchą?!?! i wychowuje cudze dziecko... chcę go jakoś odzyskać... nie wiem czy powinnam wysłac mu kolejny mail... >???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszpirowska26622
4 twoj temat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik86m
i Znowu ta psycholka założyła ten sam temat...Ja myślę, że tak w tym mailu właśnie było napisane :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszpirowska26622
ale gubisz sie w zeznaniach, bo godzine temu napisalas na poprzednim topiku, ze dostalas dzisiaj od niego maila. Czyzby?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręconka prawdziwa!
ale ty się gubisz w literkach... nie umiesz czytac, że prosiłam o RADY>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszpirowska26622
i dostalas je, ale nie takich oczekiwalas. Osmieszasz sie nic wiecej. Niezle musisz byc zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zvsafa
Dla mnie te wykrzykniki by znaczyły, że on się odezwie jak będzie chciał, na zasadzie: "a Ty mi dupy nie truj". Ja bym tak to odczytała, a Ty cała w skowronkach ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×